Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy jest możliwość przywrócenia utraconych plików?

Wulofur 19 Wrz 2011 14:55 854 2
  • #1 19 Wrz 2011 14:55
    Wulofur
    Poziom 2  

Witam i z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Pewnego razu przez przypadek wyłączyłem komputer ręcznie(przycisk na listwie).
    Po włączeniu komputera z powrotem gdy pojawił się napis "Zapraszamy" wyskoczył komunikat w takim małym kwadratowym oknie:
    "System Windows nie może załadować profilu przechowywanego lokalnie".
    Gdy po tym komunikacie system się włączył, profil wyglądał jak po formacie. Brak ikon zakładek wszystkiego. Myśląc, że jakoś to odrobię wszedłem w Pulpit w folderze profilu i wrzuciłem ikony na pulpit. Uruchomiłem ponownie, żeby zobaczyć i czy się zapisało albo czy już działa. Wszystkie pliki z pulpitu znikły i z pulpitu i z pliku pulpit. Później poczytałem na necie i przywróciłem system.
    Wszystko wróciło oprócz plików z pulpitu!
    Są bardzo ważne. Tam miałem takie rzeczy jak CV czy dokumenty ze studiów.
    Musze je odzyskać. POMOC!

0 2
  • #2 19 Wrz 2011 15:05
    Matuzalem

Poziom 43  

Trzeba pewnie było najpierw poczytać - choćby na forum: https://www.elektroda.pl/rtvforum/search.php -

Cytat:
    Znaleziono 64 wyników: "uszkodzony profil"

"Zaginionych" plików szukaj w lokalizacji: D&S - Poprzednia nazwa Użytkownika (Profil) - Pulpit (na przykładzie Windowsa XP). - Przywracanie dokumentów tekstowych nie powinno usunąć.

0
  • #3 19 Wrz 2011 15:18
    Wulofur
    Poziom 2  

Tak, to jest Windows XP.
    Jak pisałem wyżej pliki zniknęły i z pulpitu i z pliku pulpit. Czy program do odzyskiwania plików pomoże? Czy mogę je znaleźć gdzieś w systemie?

0