Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór telefonu z dobrą baterią Nokia C5 vs Samsung C3530

19 Wrz 2011 19:14 1994 2
  • Poziom 16  
    Witam. Miałem kilka smartfonów wcześniej w Playu, jednak doszedłem do wniosku, że to tylko służy do przeglądania internetu w domu, bo w terenie, szczególnie w kwestii baterii, telefony te w ogóle się nie sprawdzają.

Szukam telefonu do dzwonienia i pisania SMSów, do 600 zł, choć oczywiście wolałbym tańszy. I dobrą baterią. Praktycznie nic więcej.

Zastanawiałem się nad Nokią C5 lub jej kopią - Samsungiem C3530.
    Słyszałem też o wiele tańszych Samsungach Bolid - ponoć też mają dobre baterie.

Telefon kupowałbym w sklepie. Czy w internetowych (mimo, że się opłaca), nie będzie problemów z ewentualną reklamacją?

Dziękuję i pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 34  
    PKpeter napisał:
    Szukam telefonu do dzwonienia i pisania SMSów, do 600 zł, choć oczywiście wolałbym tańszy. I dobrą baterią. Praktycznie nic więcej.

Kolego Samsung solid E2370, wytrzymuje na czuwaniu ponad miesiąc, poczytaj w interneciku testy.

PKpeter napisał:
    Zastanawiałem się nad Nokią C5 lub jej kopią - Samsungiem C3530.

C3530 to żadna kopia nokii poza tym C5 to wyjątkowy zamulacz.
  • Poziom 16  
    Za późno. Kupiłem Samsunga C3530. Mam go drugi dzień. Działa szybciej niż pozostałe Samsungi, raz mnie zaniepokoił mały zasięg, ale poza tym ok. Telefon od wczoraj ma wartość trzech kresek. Narazie mnie zadowala. Pozdrawiam. W sumie temat do zamknięcia, chyba, że ktoś jeszcze ma problem z wyborem telefonu z dobrą baterią.