Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] DPS-300 urządzenie do obsługi elektrycznych układów hamulcowy

Mietek3254 21 Wrz 2011 15:28 1305 1
 • #1
  Mietek3254
  Poziom 2  
  Witam

  Mam do sprzedania - DPS-300 urządzenie do obsługi elektrycznych układów hamulcowych , cena do uzgodnienia telefonicznie 603 918 657

  DPS -300 (Disc Pad Service) jest praktycznym i ekonomicznym urządzeniem do obsługi systemów hamulcowych, współpracującym z elektrohydraulicznymi systemami hamulcowymi SBC, czy elektrycznym hamulcem postojowym EPB, niezbędnym przy wymianie klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, czy przy innych czynnościach serwisowych.
  Obecnie coraz częściej pojazdy wyposażone są w tego rodzaju systemy hamulcowe i by przeprowadzić ich naprawę w skuteczny i co najważniejsze bezpieczny sposób, niezbędne jest użycie testera diagnostycznego, lub urządzenia takiego jak DPS-300, które może zdalnie sterować systemem hamulcowym pojazdu.

  Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.
  Sprowadza się do podłączenia DPS-300 do gniazda diagnostycznego samochodu (EOBD), wybrania odpowiedniego rodzaju pojazdu, a następnie przeprowadzenia procedury dezaktywacji/aktywacji systemu.
  Po zakończeniu procedury, błędy obecne w ECU zostają automatycznie usunięte.

  Dodatkowe informacje na stronie producenta: www.italcom.com.pl

  Urządzenie zakupione 2009 roku, mało używane,stan idealny. Od jakiegoś roku posiadam komputer - tester który wypełnia zadania urządzenia DPS-300 więc nie potrzebuję już tego urządzenia. Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz 2 płyty z dokładnym opisem i instrukcja manualną.

  W razie pytań : 603 918 657
  [Sprzedam] DPS-300 urządzenie do obsługi elektrycznych układów hamulcowy
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Texa PolandTexa Poland