Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki do domu + karta dźwiękowa.

Eizzer 21 Sep 2011 19:34 1905 12
    Eizzer
    Level 9  
    Witam, chciałbym kupić głośniki z subwooferem oraz kartę dźwiękową do pokoju, pieniądze jakie mogę na to wyłożyć to ok. 500 zł, pokój 2,6m x 5m. Przeważnie słucham hip-hopu czasem house, electro, dupstep.
    Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    Eizzer
    Level 9  
    Podbiję, bo niestety zero odzewu.
    brkbrk
    Level 10  
    Jedyna twoja droga to jakiś zestaw głośników komputerowych najlepiej 2.0 lepiej mniej głóśników ale lepszych.

Wiadomo najlepszą opcją są standardowe głośniki stereo, ale do takich musiał byś mieć przynajmniej wzmacniacz i zajeło by to troche miejsca przyjmując, że kupiłbyś jakieś używane głóśniki, jednak ani w tym ani w innym przypadku za tą kwotę nie będzie to jakiś dobry sprzęt.

Dodano po 3 [minuty]:

a jeżeli chodzi o kartę dźwiękową to niestety nie znam się na tym kompletnie...

ale jeżeli uprzesz się na siłę na zestaw z subwooferem to jedynie jakieś głośniczki komputerowe na, które ja nigdy nie wyrzucę już pieniędzy (do używania w domu, słuchania muzyki itp), tyle, że moim zdaniem głośniki komputerowe są do odtwarzania dzwięków związanych z pracą na komputerze no ale producenci oferują rzekomo muzyczno wszystkomogące zestawy...
    Eizzer
    Level 9  
    Ogólnie myślałem nad zestawem 2.1 + karta do tego, jeśli można to chciałbym Was prosić o konkretne propozycje.
    mleczakm
    Level 19  
    Używki, czy nowe rzeczy? Karta na PCI?
    mleczakm
    Level 19  
    Wg mnie, kupowanie głośników do komputera to wyrzucenie pieniędzy w błoto - są po prostu strasznie nędzne. Lepiej zainwestować w uniwersalny amplituner/wzmacniacz, do tego kolumny i będzie grało lepiej.

Do 500 nic nowego nie polecę. Kartę najwyżej - Creative Audigy.
    gradek83
    Level 41  
    SB Audigy SB0090 a głośniki do tego albo DTT2200 lub nowsze T6200
    Eizzer
    Level 9  
    gradek83 wrote:
    SB Audigy SB0090 a głośniki do tego albo DTT2200 lub nowsze T6200

Wolałbym coś 2.1 lub ew. 2.0, na 5.1 nie wiem czy znajdę miejsce, a i tak z tego co czytałem to podobno lepiej mniej głośników, a lepsze.

Niestety, mój budżet się troszkę zawęził, mogę poczekać i dozbierać pieniądze lecz myślałem np. nad http://allegro.pl/glosniki-microlab-fc-530-fc530-wzmacniacz-i1834070639.html lub http://allegro.pl/logitech-glosniki-z523-2-1-bass-potezny-dzwiek-krk-i1829357393.html i jakąś kartą za ok. 100, da radę taki zestaw? Czy poleci ktoś coś lepszego za podobną cenę?
    gradek83
    Level 41  
    Wiem że Microlaba sobie ludzie cenią ale logitech to już inna bajka :/
    Może Creative I-Trigue L3800 2.1 też z pilotem i mają niezły bas.
    User removed account
    User removed account