Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane Coupe, awaria elektroniki

21 Wrz 2011 21:53 1685 1
  • Poziom 8  
    Witam, chciałbym się dowiedzieć jaka może być przyczyna usterki i czy można ją naprawić samemu, a o to problem. Pewnego razu jechałem swoim autem i po przyjeździe na miejsce kluczy nie zamykał drzwi i nie wyłączał immobilaisera, 15 minut temu był sprawny, nie padało mogły wystąpić tylko lekkie wstrząsy, mam też pare usterek typu nie działający klakson i dmuchawa. Wracając do tematu, sprawdziłem czy przy podsufitce nie ma wody czy wilgoci nie było, sprawdziłem bezpieczniki(były dobre), wziąłem się za klucz, pisało żeby przystawić włączony aparat i obserwować diode, która migała 2 razy, pytałem się znajomych którzy twierdzą że "francuskie" tak mają. Więc mam pytanie czy ktoś miał z czymś takim, jak to naprawił, jak w naprawie to ile za to dał, możecie polecić zakłady na dolnym śląsku. Z góry dziękuje.

RENAULT MEGANE COUPE 1996r 16v 1,6

PS: Jeśli wystąpiły podobne tematy proszę o podesłanie linku, bo szukałem dosyć sporo i nie mogę znalesić podobnego przypadku, a chodzi mi głównie o naprawienie immobilaisera, proszę szybko o odpowiedź bo potrzebuje auta.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto