Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Monitor LG E2260v-PN warto go kupić?

21 Sep 2011 23:30 1706 5
  • Level 12  
    Witam.
    Zastanawiam się and kupnem monitora LG E2260v-PN.
    Czy warto go kupić?
    Ewentualnie jakieś inne propozycje w ten cenie tzn ok 500zł.
    Pozdrawiam.
  • Level 16  
    Moim zdaniem warto. Posiada najpotrzebniejsze funkcje oraz gniazda (mam tu na myśli HDMI) cena dość przystępna jak na leda
  • Level 9  
    Właśnie szukałem opinii/testów na temat tego monitora i nie jest ich za wiele, chociaż te, które są - są zazwyczaj pozytywne. Interesuje mnie sprawa badpixeli. Czy firma LG udziela gwarancji na takie coś?

Poza tym, kto posiada ten monitor może napisze kilka zdań o nim? Jak się sprawdza?

Tak jak kolega również szukam monitora do 500zł, najlepiej z wyjściem HDMI, DVI, i dobrym kątem widzenia.

edit/

ISO to dla nas za mało

Zgodnie z międzynarodowymi standardami pokreślonymi przez normy ISO 13406-2 pewne niedomagania matryc LCD są dopuszczone. Wedle tej normy nieprawidłowa praca nawet 41 subpikseli w monitorze o rozdzielczości FullHD nie stanowi podstawy do uznania matrycy za wadliwą. LG stosując najwyższe standardy kontroli jakości podniosło wymagania wobec swoich produktów. Obecnie nieprawidłowa praca już 8 subpikseli w monitorze LG o rozdzielczości FullHD stanowi podstawę do wymiany monitora w okresie gwarancyjnym.

Pozdrawiam!
  • Level 12  
    słyszałem ze jak masz 3 badpixele to gwarancja idzie w ruch w przypadku lg.
    co do opinii to dam Ci znać za 2 dni bo go zamówiłem (przerzucam się z flatron w2252tq)
    pozrdo
  • Level 9  
    Czekam za opinią :) Wypłata zaraz za rogiem więc czas kupić coś nowego póki ceny nie wzrastają, jak to będzie w okresie świątecznym...
  • Level 12  
    powiem tyle, bardzo fajny sprzęt