Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Antena pokojową, którą wybrać?

22 Wrz 2011 00:58 3142 5
  • Poziom 8  
    Witam,
    przymierzam się do kupna anteny pokojowej, wiem, wiem w dzisiejszych czasach to trochę dziwny i zacofany zakup, aczkolwiek mieszkam na takim osiedlu w Szczecinie że oprócz dziadowskiej kablówki jaką tu oferują nie ma nic, no chyba że Cyfrowy Polsat itp. operatorzy.
    Zależy mi na antence pokojowej takiej, aby złapała w dosyć dobrej jakości wszystkie programy z nadajników naziemnych i żeby nie było trzeba latać po całym pokoju by złapać jakiś program, bardzo mi zależy by w jednym położeniu złapała wszystkie programy.
    Możliwe że moje wymagania są zbyt wygórowane i nie możliwe do spełnienie, aczkolwiek myślę że coś uda nam się mi znaleźć.
    Koszty jakie mam przeznaczone na ten zakup to tak około 70zł oczywiście plus minus, wiem ze cena równa się jakość, no ale nie zawsze.
    Z góry dziękuje za rady.
  • Poziom 16  
    Witam. Jeśli chcesz aby łapała wszystkie stacje bez latania po pokoju i obracania jej, musi to być antena "korona", która łapie sygnał do okoła z każdej strony.
  • Poziom 8  
    Nie mam szafy w pokoju :P
    Czekam jeszcze na inne opinie ;)
  • Poziom 35  
    Jest taka mała antenka dla naziemnej TV cyfrowej. Tak podaje notka informacyjna. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, by zastosować ją do sygnałów analogowych. Wykonywana jest w dwóch wersjach - do pracy wewnątrz pomieszczeń Link 1 i na zewnątrz Link 2.
    Jest możliwość wypróbowania takiej anteny (zakup przez internet pozwala na zwrot bez tłumaczenia się do 10 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem zwrotu na swój koszt, bez śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu) co polecam. Może w Twojej lokalizacji będzie działać prawidłowo. Bardziej skłaniam się ku wersji zaokiennej, gdyż przy fiasku działania wewnątrz pomieszczenia, można wypróbować za oknem. Jest malutka i nie rzuca się w oczy.