Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Cresta mp058 - Nie odtwarza d德i瘯u

23 Wrz 2011 22:49 1058 1
  • Poziom 2  
    Witam, mam bardzo dziwny problem, ot騜 mam odtwarzacz mp4 Cresta MP058 odtwarzacz kupi貫m w Holandii wi璚 nie mam gwarancji i nie wiem czy w zwyk造m serwisie mi to naprawi. Odtwarzacz sprawowa si dobrze do czasu..po prostu upad mi z wysoko軼i p馧 metra i my郵a貫m 瞠 nic mu si nie sta這, bo po upadku u篡wa貫m go jako pami璚i przeno郾ej i nie by這 jaki wi瘯szych problem闚. Problem pojawi si gdy chcia貫m pos逝cha muzyki,po podpi璚iu s逝chawek nic nie gra這, nie wa積e czy na s逝chawkach czy na g這郾ikach 瘸den d德i瘯 si nie odtwarza. Dodam i wszystko sprawuje si 鈍ietnie i bez problem闚.
    I tutaj pojawiaj si pytania:
    - czy naprawi mi to w serwisie ?
    - czy by豚ym w stanie naprawi to w domu?
    - i co jest przyczyn tej usterki?

PS: Otworzy貫m kawa貫k obudowy dolnej tam gdzie s wejscia na usb, jack i wypad mi ma造 kondensator tantalowy smd (prawdopodobnie to jest to) nie wiem gdzie to by這 przylutowane itd. wiem 瞠 jest ma貫 i pisze na nim J226
  • Poziom 12  
    a otworz cala obudowe i przyjzyj sie dokladnie plytce od tego odtwarzacza

Dodano po 8 [minuty]:

jesli znajdziesz na plytce kawalki lutow i jakies oznaczenie to opisz jak to oznaczenie wyglada

Prosz o korzystanie z przycisku Cresta mp058 - Nie odtwarza d德i瘯u przed wys豉niem postu. B喚dy ortograficzne/ gramatyczne i inne nie b璠 tolerowane, regulamin pkt 15.
    "Poprawna polszczyzna 廝鏚貫m sukces闚 w 篡ciu prywatnym i zawodowym!"
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich pisz帷ych w temacie!
    Nie kasowa wpis闚 moderacyjnych!
    Prosz to poprawi.
    [_P_]