Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wygłuszenie cześci pokoju

tweety666 24 Wrz 2011 10:53 2152 5
  • #1 24 Wrz 2011 10:53
    tweety666
    Poziom 7  

Witam mam pytanie o wygłuszenie części pokoju ostatnio robiłem kolumnę do gitary i zostało mi jeszcze całkiem sporo okładziny filcowej do kolumn i tu pojawia sie pytanie czy mógłbym okleić ścianę tym filcem

0 5
  • #2 24 Wrz 2011 11:17
    marian133
    Poziom 38  

Witam,filc przyklejony do ściany za dużo nie da,musiał by być trochę od ściany a i tak to nie będzie to,filc nie nadaje się do wytłumienia pomieszczenia. Oczywiście lepiej będzie gdy ten filc będzie na ścianie niż gdy ściana jest goła,ale z pewnością nie zadziała tak jak sobie tego życzysz,a domyślam się że chcesz wytłumić część pomieszczenia gdzie będzie stał piecyk. Niestety filc do takich rzeczy jest za twardy i za cienki,wytłumi tylko pewien zakres częstotliwości,standardowo ten najwyższy.

0
  • #3 24 Wrz 2011 20:56
    tweety666
    Poziom 7  

wygłuszyć potrzebuje bo zakładam małe studio nagrań i brakuje mi dotacji na normalne wygłuszenie a że filcu zostało mi jeszcze całkiem sporo to myślałem że nim mogę wygłuszyć no ale trudno trza zdobyć kasę na piramidki chyba ze jest jesczę jakiś sposób (wytłoczki od jajek odpadają)

0
  • #4 25 Wrz 2011 03:11
    marian133
    Poziom 38  

Piramidki to zły pomysł,za mała gęstość materiału. Wytłoczki? :) bez przesady :) Jeśli poważnie myślisz o studiu,nawet małym,to proponuje to: http://www.igsaudio.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=58 Najlepsza ponoć jest wełna Isover PT80,sam jestem w trakcie zakupu ów wełny.

Jeśli już, to "owej".
    Gramatyka się kłania w pas...
    3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

0
  • #5 25 Wrz 2011 10:48
    tweety666
    Poziom 7  

niestety nie stać mnie na tego typu wygłuszenie, i do tego jest za grube gdyż mam zbyt mały pokuj by muc to gdzieś postawić lub powiesić

Zdanie rozpoczyna wielka litera, a kończy kropka.
    Ortografia na poziomie przedszkola.
    3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

0