Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Formatowanie dysku. Przejście z Windowsa XP na Milenium.

30 Nov 2004 17:52 1361 5
    User removed account
    User removed account  
    snake83
    Level 24  
    Uruchom kompa z płytki WinXP,sformatuj dysk,a później uruchom go z płytki WinMe i zainstaluje system.Powodzenia :)
    sigman
    Level 16  
    To samo, płytka instalacyjna win XP/2000 ma taką funkcję. Można też tym zrobić partycje.
    arnoldk_20
    Level 35  
    kwasny_tychy wrote:
    Mam problem mam teraz windowsa xp a chce sobie zmienic na windowsa milenium ale nie wiem jak się robi formata dysku systemowego i chcial bym abyscie mi przedstawlil chodzby krok po kroku jak mam zrobic tego formata i nastepnie zainstalowac windowsa milenium z góry dziekuje pozdro

Jeżeli masz Cd instalacujny windowsa xp to uruchaniasz komputer z płytą potem wybierasz opcję zakładania partycji i formatujesz na system plików Fat32 .
    Albo uruchamiasz komputer z dyskietki instalacyjnej windowsa Me, jeżeli masz partycje NTFS to musisz to musisz przerobić na Fat32 za pomocą komendy fdisc.exe i formatujesz format.com c: a jeżeli masz Fat32 to tylko formatujesz format.com c:
    leonov
    Level 42  
    Jeżeli nie chcesz używać Instalatora XP to wejdź tutaj http://www.bootdisk.com/bootdisk.htm pobierz program do utworzenia dyskietki startowej, uruchom komputer z tej dyskietki potem "format c:'' i instalka WinME
    Mikippp
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Z fdisk z WIN ME może być problem z usunięciem partycji spoza DOS.
    Trzeba użyć fdiska z WIN 98, lub jakiś program pozwalający na usuwanie partycji np. Ranish.