Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Mera Błonie BME 01

krystian_d85 30 Nov 2004 19:15 4485 7
 • #1
  krystian_d85
  Level 11  
  Mam problem z tym zamkiem, dokładniej nie wiem pod które z przewodów podłączyć sterowanie minusami z alarmu.
 • #2
  Heroses
  Level 24  
  Weź kabelek z bezpiecznikiem i kolejno podawaj na styki centralnego masę z akku lub karoserii (byle nie na + bo spalisz bezpiecznik). Jak znajdziesz odpowiedni to samochód będzie się chciał zamknąć. później zamknij i szukaj kabla do otwierania.

  Najlepiej będzie to robić przy samych siłownikach bądź w gniazdach na łączeniu drzwi. Tam jest mniejsze prawdodpodobieństwo natrafienia na kalbel z +.
 • #3
  wloc
  Level 34  
  najczesciej sa to bialy i brazowy
 • #4
  krystian_d85
  Level 11  
  dzieki!!! teraz napewno mi sie uda!!!pozdrawiam
 • #5
  jandorjan
  Level 1  
  Mam problem z centralnym zamkiem Mera Błonie BME 01. Gdy zamykam i otwieram drzwi z "klucza" to wszystko jest OK. Gdy chcę zamknąć lub otworzyć drzwi z "pilota" to ni chu chu - ani drgnie, chociaż na pilocie miga diodka. Nie wiem jak to naprawić. Kto wie jak to naprawić ?
  Ps. Nie mam żadnego alarmu.
 • #6
  tomi_tuning
  Level 11  
  Pierwsze nie napisałeś czy działało wcześniej, może nie jest podłączone.
  Może być uszkodzony mikrostyk w zamku master. Mastery są dwa lub jeden. Mikrostyki pozostają w pozycji zamknięcie i nic nie da impuls z alarmu.A mechanicznie go zamkniesz bo fizycznie wymuszasz przusnięcie siłownika mastera. Dalej mogą być połamane kable w drzwiach na zgięci skręciły się razem i robią zwarcie. I ostatnia opcja walneło niskoprądowe wyjście z alarmu do sterowania zamkiem ale to jest najmniej prawdopobne.Pozdrawiam
 • #7
  sebadress
  Level 10  
  A ja mam takie pytanie i nikt mi na nie nie chce udzielić odpowiedzi a to dla mnie wazne. Gdzie podłączyc z tego centralnego zamka wtyczkę "DO ALARMU Sterow +" bo minus mam podłączony. Moj alarm to american legend small. Bardzo proszę o pomoc i dziekuje z gory
 • #8
  Pawel wawa
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Nigdzie!