Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Mera Błonie BME 01

krystian_d85 30 Nov 2004 19:15 4404 7
    krystian_d85
    Level 10  
    Mam problem z tym zamkiem, dokładniej nie wiem pod które z przewodów podłączyć sterowanie minusami z alarmu.
    Heroses
    Level 24  
    Weź kabelek z bezpiecznikiem i kolejno podawaj na styki centralnego masę z akku lub karoserii (byle nie na + bo spalisz bezpiecznik). Jak znajdziesz odpowiedni to samochód będzie się chciał zamknąć. później zamknij i szukaj kabla do otwierania.

Najlepiej będzie to robić przy samych siłownikach bądź w gniazdach na łączeniu drzwi. Tam jest mniejsze prawdodpodobieństwo natrafienia na kalbel z +.
    wloc
    Level 34  
    najczesciej sa to bialy i brazowy
    krystian_d85
    Level 10  
    dzieki!!! teraz napewno mi sie uda!!!pozdrawiam
    jandorjan
    Level 1  
    Mam problem z centralnym zamkiem Mera Błonie BME 01. Gdy zamykam i otwieram drzwi z "klucza" to wszystko jest OK. Gdy chcę zamknąć lub otworzyć drzwi z "pilota" to ni chu chu - ani drgnie, chociaż na pilocie miga diodka. Nie wiem jak to naprawić. Kto wie jak to naprawić ?
    Ps. Nie mam żadnego alarmu.
    tomi_tuning
    Level 11  
    Pierwsze nie napisałeś czy działało wcześniej, może nie jest podłączone.
    Może być uszkodzony mikrostyk w zamku master. Mastery są dwa lub jeden. Mikrostyki pozostają w pozycji zamknięcie i nic nie da impuls z alarmu.A mechanicznie go zamkniesz bo fizycznie wymuszasz przusnięcie siłownika mastera. Dalej mogą być połamane kable w drzwiach na zgięci skręciły się razem i robią zwarcie. I ostatnia opcja walneło niskoprądowe wyjście z alarmu do sterowania zamkiem ale to jest najmniej prawdopobne.Pozdrawiam
    sebadress
    Level 10  
    A ja mam takie pytanie i nikt mi na nie nie chce udzielić odpowiedzi a to dla mnie wazne. Gdzie podłączyc z tego centralnego zamka wtyczkę "DO ALARMU Sterow +" bo minus mam podłączony. Moj alarm to american legend small. Bardzo proszę o pomoc i dziekuje z gory
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nigdzie!