Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp LC-32LE510E - problemy z jakością obrazu

25 Wrz 2011 21:16 2462 5
  • Poziom 10  
    Witam,
    Kupiłem dzisiaj telewizor Sharp LC-32LE510E i mam z nim trochę problemów. Korzystam z dekodera HD Cyfrowego Polsatu, ale jak oglądam kanały w zwykłej jakości (nie HD) to obraz jest nieco rozmazany. W dekoderze ustawiłem propozycje 16:9 tak jak jest w telewizorze. Tak są 4 tryby wyświetlania, ale tylko na Pan & Scan obraz jest na całym ekranie i obraz jest rozmazany. Zrobiłem porównanie zwykły Polsat i Polsat HD. na tym drugim wszystko wyglądało perfekcyjnie, a na pierwszym jest to rozmazane. O ile Polsat mogę oglądać w HD to inne kanały już nie. Jest tylko kilka kanałów, które mają wersje HD. Co mam zrobić? Telewizor tani nie jest, ale takie coś jest niedopuszczalne.
    Druga sprawa jest taka. Po włączeniu automatycznie włączają się kanały pobierane z anteny i muszę ręcznie przełączyć na dekoder Cyfrowego Polsatu. Czy można zrobić, aby domyślnie był włączony dekoder i abym nie musiał tego robić ręcznie?
    I jeszcze trzecia sprawa. jak znaleźć kanał do Video i DVD?
    Z góry dziękuję za pomoc!
  • flexghzflexghz
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • flexghzflexghz
  • Poziom 10  
    Kanał na którym będę widział obraz z DVD lub Video. Nie ma innego sposobu na poprawę jakości?
    Po włączeniu automatycznie włączają się kanały pobierane z anteny i muszę ręcznie przełączyć na dekoder Cyfrowego Polsatu. Czy można zrobić, aby domyślnie był włączony dekoder i abym nie musiał tego robić ręcznie?
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Jak masz podłączony dekoder do TV?

Przede wszystkim powinieneś przejść na sprzęt , który ma HDMI (da to znaczącą poprawę jakości na każdym kanale).
  • Poziom 10  
    Problem z jakością był śmieszny - kabel nie był HDMI tylko taki zwykły analogowy. Nie mniej jednak nadal nie wiem w jaki sposób znaleźć program z odtwarzacza DVD lub Video :D
  • Poziom 35  
    mati251195 napisał:
    Problem z jakością był śmieszny - kabel nie był HDMI tylko taki zwykły analogowy. Nie mniej jednak nadal nie wiem w jaki sposób znaleźć program z odtwarzacza DVD lub Video :D

W menu wybierasz to wejście, do którego podłączone jest dane urządzenie...
    Poszukaj w pudełku instrukcji obsługi...