Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odtwarzacz Technics sl-pg480a - jaki wzmacniacz i glośniki?

snowhiteee 26 Wrz 2011 10:49 1214 3
  • #1 26 Wrz 2011 10:49
    snowhiteee
    Poziom 2  

Witam serdecznie,

Weszłam w posiadanie odtwarzacza Technics sl-pg480a, sprzęt jest dość leciwy, jednak jest w bardzo dobrym stanie i zawsze był otoczony odpowiednią opieką.
    Nie mam jednak nic poza tym odtwarzaczem, tzn chciałabym dokupić do niego wzmacniacz i głośniki. Nie znam się na tym kompletnie dlatego proszę o pomoc w doborze sprzętu. Jak duży fundusz muszę przeznaczyć na kupno takiego sprzętu?
    Jestem młodą studentką i chciałabym wydać jak najmniej, jednak nie chcę kupić totalnie byle czego.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc ;)

0 3
  • #2 26 Wrz 2011 11:57
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

snowhiteee napisał:
    Jak duży fundusz muszę przeznaczyć na kupno takiego sprzetu?
    Powiedz ile masz, a powiemy Ci co kupić.
    Jakiej muzyki słuchasz, w jakim pomieszczeniu ma to grać, czego oczekujesz po sprzęcie ?

0
  • #3 26 Wrz 2011 12:11
    snowhiteee
    Poziom 2  

Bardzo bym się cieszyła,gdyby dało się coś kupić tak do 1000zł.

Słucham głównie rocka, czasem muzyka jazzowa albo klasyczna. rap i techno odpadają.

Obecnie mieszkam w niewielkim mieszkaniu i sprzęt stałby w małym pokoju, mniej więcej 2m x 3m, więc wielkiej powierzchni raczej nie ma :) .

Oczekuję głównie czystego dźwięku, w tak małym mieszkaniu nie zależy mi na bardzo dużej głośności bo między pokojami słychać nawet głośno puszczony telewizor...

0
  • #4 26 Wrz 2011 15:23
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Pokój malutki, więc polecam Ci monitory.
    Np. zestaw Tonsil Maestro II 60 Sat + wzmacniacz: Yamaha a-520, lub Pioneer a-447, lub Denon pma-680r. Kolumny około 600zł wzmacniacz około 400zł.

0