Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak otworzyć zatrzaśniętego Golfa 4

darkprince91 26 Wrz 2011 12:59 13686 4
  • #1 26 Wrz 2011 12:59
    darkprince91
    Poziom 8  

Witam! Od 2 dni nie mogę otworzyć golfa 4. Zamknąłem go wieczór na centralny-kluczykiem pilotem. Rano gdy chciałem otworzyć auto, zamek nie reagował zupełnie jakby pilot nie działał. Z pilotem byłem u specjalisty, uznał że pilot jest sprawny... W desperacji rozbiłem tylnią szybkę i spróbowałem drutem otworzyć klamke od drzwi kierowcy. Nie dało rady ponieważ coś blokuje zamek, tak samo pozostałe drzwi od środka. Mam także uszkodzony zamek (wiosełko zamka) w drzwiach kierowcy od zewnątrz tak że mogę sobie kręcić tym kluczykiem. Pozostałe zamki (drugie drzwi i klapa) były nie używane od jakichś 11 lat więc sobie darowałem ponieważ nawet z pomocą WD złamałbym na nich kluczyk. Pomóżcie bo na tym skończyły się moje pomysły... Dodam że centralny nigdy nie sprawiał problemów to jest pierwszy raz.

0 4
  • #2 26 Wrz 2011 14:00
    fuelinyourblood
    Poziom 35  

Masz tam deadlock. Tylko zasilaniem z centralnego.

1
  • #3 26 Wrz 2011 14:44
    marcpol
    Poziom 20  

1. Spróbuj jednak z pozostałymi zamkami
    2. Jeśli już wybyłeś szybę to spróbuj otworzyć maskę i podpiąć zewnętrzne zasilanie
    3. Możesz też zdjąć dolną osłonę silnika i podpiąć zasilanie (alternator/ rozrusznik)

Prawdopodobnie padł akumulator. Od środka nie otworzysz drzwi.

0
  • #4 26 Wrz 2011 15:13
    danek23
    Poziom 17  

Jak już bić to tylko szybę boczną przednich drzwi (najtaniej). Wówczas wejdziesz do środka. Kolejna sprawa dostać się do modułu komfortu i go (obudzić). Oczywiście tylko wtedy gdy aku masz ok. Zamki są poryglowane i nie otworzysz ich od środka. Jak nie bicie szyby to zniszczenie wkładki zamka. To takie inwazyjne sposoby. Więcej info to już nie na forum. Gotowej recepty nikt Ci tu nie sprzeda bo to wbrew regulaminowi.

1
  • #5 26 Wrz 2011 16:14
    gerti
    Poziom 12  

Masz filmiki na YU TUBE jak otworzyc

0
  Szukaj w 5mln produktów