Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana listwy Matrix - prośba o dobór zamiennika

Twizzter 26 Sep 2011 19:43 2896 3
    Twizzter
    Level 12  
    W listwie padła cewka, więc wiadomo - albo wymiana cewek za ~300pln i brak pewności na kondycję zaworków, które już swoje przeżyły, albo nowa za ponad 500. W związku z tym zastanawiam się nad jakimś tańszym rozwiązaniem. Auto to 100-konny Passat B5, Instalacja KME Diego (starszy, nie G3). Wychodzi 25KM/cylinder, nie jest to chyba wyżyłowany silnik. Nie wiem jakie rezystancje cewek toleruje sterownik.
    Co sądzicie o Magic Jetach? Można je dostać za ok ~200zł z przesyłką. A może matrix HD344? Klon matriksa - Taurus? OMVL Fast Reg? Nie słyszałem o tych ostatnich wcześniej.
    Mam interfejs i czujnik kalibracyjny, więc nie chodzi mi o "co wstawić żeby działało bez grzebania" tylko co wstawić żeby współpracowało z resztą i nie zepsuło się po klilku tysiącach km ;)
  • Helpful post
    manio123
    Level 34  
    Wystarczą HD344 , magic jety to raczej ostateczność to najlepsze wtryski wśród taniochy , ale do tego auta lepiej matrix HD344 - funkcjonalnie nie będzie różnicy. Oczywiście wymaga to ponownej kalibracji instalacji , dobrania dysz i ciśnienia gazu.