Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Multimedia Polska Profit- Program do ograniczenia pobieranych danych

26 Wrz 2011 21:47 1611 5
  • Poziom 8  
    Witam.
    Nie znalazłem nic w google, sam dokladnie nie wiem czego szukać.
    Mam internet z multimedii polska, opcja profit 1mb 5zl miesiecznie z tym ze jest limit 1gb na pobieranie danych. Potrzebuje jakis program ktory bedzie monitorowal ruch i przy osiągnięciu przykładowo 995mb wyłączał karte sieciową lub w jakiś inny sposób ograniczał dostęp do internetu, bo jeżeli przekroszę ten próg zapłace 59zł.

Jeśli w czyms to pomoze to mam router Edimax AR-7084gA, w szafce lezy tez gdzies ten co dostalem od multimedii, mam tez modem pod USB sagem nie wiem dokladnie jaki model bo nie mam go pod reka, ale swego czasu dawali go wlasnie w MM czy TP.

Jakieś pomysły?

Druga sprawa to jak odświeżam jakąś strone w FF to wszystko laduje od nowa, aplikacje swf pobiera odnowa, filmiki na YT laduje od nowa, a co za tym idzie zzera mb :/
  • Poziom 8  
    ok dzieki, key mozesz poinstruowac mnie jak ustawic tam limit? Da sie jakos wylaczyc reklamy w GG zawsze to kilkasek kb przy kazdym odpaleniu gg :/
  • Poziom 22  
    Oj, tu już nie pomogę, bo od lat nie mam internetu z limitem, a nie chcę udawać mądrego. Masz jeszcze NetMeter, BitMeter itp. lub licznik na stronie Multimedia.
    P.S. Do GG jest coś takiego jak GG Banner Killer, ale nie miałem potrzeby korzystać, więc nie wiem jak działa.
  • Poziom 14  
    Jak nie chcesz reklam w GG to zainstaluj KADU . Pozdro