Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię]Przełączników "hebelków" oraz "grzybków"

J.K.01 26 Sep 2011 22:44 2003 3
    J.K.01
    Level 1  
    Przepraszam za moje niefachowe podejście do tematu; poszukuję (najchętniej z zapasów magazynowych, ale niezniszczone niezbyt zużyte używane również mogą być) przełączników typu zał-wył z białymi dźwigienkami z tworzywa sztucznego w liczbie 30 sztuk oraz "grzybków" czerwonych i zielonych, po 3 każdego koloru.

Próbowałem już szukać na Allegro czy przez google, niestety nie znam oznaczeń tego typu podzespołów, stąd może brak rezultatów.

Cóż więcej pisać, liczę na waszą pomoc! Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki: symbole, kierunki poszukiwań, cokolwiek.

Załączam fotografie. Uwaga: zależy mi konkretnie na takich przełącznikach, a nie zamiennikach o takim samym działaniu.

[Kupię]Przełączników "hebelków" oraz "grzybków" [Kupię]Przełączników "hebelków" oraz "grzybków" [Kupię]Przełączników "hebelków" oraz "grzybków"
    jeryw
    Level 19  
    Tego typu "grzybki" jak to nazywasz fachowo nazywają się przyciski sterownicze i produkuje je między innymi http://pokoj.com.pl co do tych dźwigienek to nazywać się będą przełączniki dźwigniowe, ale nie wiem kto to produkował i czy jeszcze produkuje, nie wiem czy nie są dostępne jedynie z demobilu były stosowane między innymi w tramwajach.
    azibik
    Level 32  
    Mam takie przełączniki.
    Jaki prąd przełączania ?
    Ile miejsca z tyłu ?
    Ryszard49
    Level 37  
    Witam.
    Wyłącznik po prawej stronie to ZP1, bardzo awaryjny stosowany był w taborze tramwajowym.
    Link
    Pozdrawiam.