Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Haier HM600TX - wymiana łożysk

Maciejs40 27 Wrz 2011 11:36 7480 7
  • #1 27 Wrz 2011 11:36
    Maciejs40
    Poziom 2  

Jak wymienić łożyska przy pralce Haier HM600TX. Czy ktoś może to opisać?

1 7
  • #2 28 Wrz 2011 16:41
    egon42
    Poziom 37  

Z rysunków wygląda na to ze aby wymienić łożyska trzeba odkręcić tylną obudowę zdjąć koło pasowe zdemontować krzyżak i w krzyżaku są zamontowane łożyska.

0
  • #3 28 Wrz 2011 20:00
    TomekCarlos
    Poziom 26  

Jaki krzyżak? W tej pralce siedzi plastikowy zbiornik, który to do wymiany łożysk trzeba wyjąć i rozpołowić.

0
  • #4 28 Wrz 2011 20:18
    skryn
    Admin grupy AGD

TomekCarlos napisał:
    Jaki krzyżak? W tej pralce siedzi plastikowy zbiornik, który to do wymiany łożysk trzeba wyjąć i rozpołowić.

Proszę nie wprowadzać w błąd użytkowników. W tej pralce jest krzyżak duraluminiowy (z łożyskami i uszczelniaczem).

1
  • #5 29 Wrz 2011 10:29
    Maciejs40
    Poziom 2  

Dzięki za rady.
    W moim modelu nie ma krzyżaka,łożysko jest w plastikowym bębnie więc chyba czeka mnie trochę pracy.

0
  • #6 30 Wrz 2011 10:14
    egon42
    Poziom 37  

Jak plastikowy bęben to rzeczywiście krzyżaka nie ma i to oznacza że jest też nieścisłość w dokumentacji tej pralki.

0
  • #7 30 Wrz 2011 22:16
    TomekCarlos
    Poziom 26  

skryn napisał:
    TomekCarlos napisał:

Proszę nie wprowadzać w błąd użytkowników. W tej pralce jest krzyżak duraluminiowy (z łożyskami i uszczelniaczem).

Maciejs40 napisał:
    Dzięki za rady.
    W moim modelu nie ma krzyżaka,łożysko jest w plastikowym bębnie więc chyba czeka mnie trochę pracy.

No i kto miał rację? Kolego skryn o co chodzi z tym "poterminowaniem"? Przecież pracuję w zawodzie już 6 lat.

0
  • #8 30 Wrz 2011 23:00
    skryn
    Admin grupy AGD

TomekCarlos napisał:
    skryn napisał:
    TomekCarlos napisał:

Maciejs40 napisał:
    Dzięki za rady.

No i kto miał rację? Kolego skryn o co chodzi z tym "poterminowaniem"? Przecież pracuję w zawodzie już 6 lat.

Masz Kolego anulowane ostrzeżenie i śmiesz mieć jeszcze jakieś pretensje do mnie.
    Daj se na luz.
    A sześć lat pracy w serwisie znaczy tyle, że jesteś dopiero raczkującym serwisantem.
    Pogadamy za dwadzieścia lat.
    Temat zamykam.

0