Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Symphony BP9898 - potrzeny soft

30 Lis 2004 22:07 1694 9
  • Spec od car audio
    Potrzebuję PEWNEGO softu do Blaupunkt Symphony BP9898 model: 7 649 898 070 procesor: 8 925 900 342. Radio teraz się włącza i jedyne co robi to zmienia kolor podświetlenia, wcześniej proc był pusty i nic się nie działo po włączeniu. Acha bin z elektrony nadaje się do kosza. Dość mi na tym zależy - radio jest w cennej edycji (znawcy po modelu już wiedzą dlaczego).
  • Poziom 24  
    Też tego szukam. Próbowałem modyfikować różne pliki, w tym 900317, ale uzyskuje tylko "krzaczki" na wyświetlaczu i przypadkowe działanie klawiszy. A dekompilacja romu i odtwarzanie eepromu, z całym szacunkiem dla wartosci tego radia, nie wchodzi w rachubę - po prostu zbyt czasochłonna.
  • Spec od car audio
    No niestety. Dostałem w takim stanie bo bym na ETL rzucił. A miało być tylko zakodowane :(.
  • Spec od car audio
    To z elektrody - do niczego się nie nadaje.
  • Poziom 24  
    Małe szanse spotkać ten procesor z orginalnym wsadem. Spotkałem kilka wyczyszczonych a nawet uszkodzonych. Są co najmniej trzy wersje Symphony i tu jest problem. A ta jest najrzadsza. Najpierw czytają szeregowym, przy okazji kasując eeprom, bo jak mi się wydaje wszystkie Hc11 w starszych Blaupunktach były zabezpieczone, a potem szukają pliku. Czarno widzę Djlj24. Może u Rosjan?

A tak na marginesie -GRATULACJE dla nowego Moderatora tego forum, Sławka.

Dziękuję. <SławeK>
  • Spec od car audio
    Ten niestety był be w momencie zakupy. Ale i tak się cieszę, że nie trafiłem na Symphony RDS (ten jest najmniej spotykany i ma procki 640 i 641). A ja mimo wielu wsadów nic nie mam na lcd (drugi przód podkładałem i to samo0 tylko kontrast i ewentualnie zmianę koloru.
  • Spec od car audio
    Plik widać odczytany z radia i jest ok. Jest z aktywnym kodem ale znalezienie kodu to już pikuś. Smiga pięknie, chodzi poprawnie synteza, czułości, klawiatura i wyświetlacz. Piękne dzięki.
    Jeszcze tylko garść informacji na temat tego grajka. Niesłusznie napisałem BP9898 bo w wersji sklepowej to radio nie występowało - powinno być PO9898 - było tylko dla Porsche. Mój egzeplarz pochodzi z Porsche 964 (a zobaczcie co jest w 911 w The Need for Speed pierwszej części). Radio nie ma kodu zmienianego przez użytkownika jak w Bremen tylko kod jest narzucony na stałe (sprawdzałem tą informację też w Blaupunkt OEM convwesion table).
    Do moderatorów - można już tą wiadomość spokojnie odwiesić i zamknąć.
    Dzięki wszystkim za pomoc - szczególnie dla Erel (za plik) oraz Arttoo (za pierwszą w miarę żyjącą wersję pliku).