Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Eberspacher d3wz rozbudowane vw t4 tdi ca造 czas sie przedmuchuje

motoria 27 Sep 2011 15:45 2214 4
    motoria
    Level 11  
    Witam,mam k這pot z oryginalnie rozbudowanym d3wz w vw t4.Auto pewnego dnia roz豉dowa這 akumulator,co sie okaza這 ogrzewanie sie przedmuchuje bez wzgl璠u na to czy jest w陰czone czy nie.Pomaga tylko wyj璚ie bezpiecznika.Mo瞠 kto sie spotka z takim problemem.Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
    miler80
    Level 34  
    A diagnoz robi貫? Ster analog domy郵am si, sprawd przy kostce pr鏏闚k czy na 6 i 7 pinie nie wyst瘼uje napi璚ie kt鏎e powoduje zal帷zenie pieca.
    Stefanek1
    Level 26  
    motoria wrote:
    Witam,mam k這pot z oryginalnie rozbudowanym d3wz w vw t4.Auto pewnego dnia roz豉dowa這 akumulator,co sie okaza這 ogrzewanie sie przedmuchuje bez wzgl璠u na to czy jest w陰czone czy nie.Pomaga tylko wyj璚ie bezpiecznika.Mo瞠 kto sie spotka z takim problemem.Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc

Czy masz na my郵i w陰czenie nadmuchu w kabinie, czy piecyk ca造 czas pracuje i grzeje, czy tylko jak piszesz sie przedmuchuje.
    Je郵i to ostatnie, to b璠zie uszkodzony prawdopodobnie czujnik przegrzania.
    Pozdr.
    Dariusz47
    Level 10  
    Witam.Pozw鏊cie Koledzy 瞠 w陰cz si do dyskusji ,czy jest jak analogia miedzy omawianym ogrzewaniem a urz康zeniem o symbolu BA6?
    motoria
    Level 11  
    Mo瞠 wiecie Panowie czy jest jaki magik od ogrzewa w okolicy Pi造.Najszybciej dla mnie by這 by odda auto do fachowca i po k這pocie.