Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xsara picasso (2000r) wymiana audio + radio - sterowanie z kierownicy

bujemuje 27 Wrz 2011 17:48 7622 6
  • #1 27 Wrz 2011 17:48
    bujemuje
    Poziom 12  

Witam.
    Mam zamiar wymienić całe audio w moim autku.
    Na początek radio i tu już problem : ) mianownicie . Czy po wymianie radia na :
    Auna HDT 4800BT albo Takara CDV997 będzie można sterować z kierownicy ? (zależy mi na radiu właśnie z wysuwanym ekranem)

Pozostałe plany :
    Przód - Hertz HSK 165
    Tył - Infinity REF 6532i albo JBL GTO 6528s
    Subwoofer - JBL GT5 12-b + Carpower HPB-602
    (wyżej wymienione radio powinno "pociągnąć" głośniki )
    Proszę o zdanie czy taki zestaw się nadaje . Ewentualnie o korekte . Ogólne koszta powinny się zamknąć w 1500-1800 zł
    Zależy mi na sterowaniu z kierownicy.
    Pozdrawiam

0 6
  • #2 28 Wrz 2011 19:55
    milejow
    Poziom 42  

Wątpię aby ktokolwiek produkował interfejsy sterowania z kierownicy do tych chinoli, o bezpośrednim podpięciu możesz tylko pomarzyć. Poza tym drugi wynalazek nie ma nawet możliwości sterowania przewodowego, o pierwszym nie wiem nic

0
  • #3 28 Wrz 2011 20:21
    bujemuje
    Poziom 12  

Dzięki za odpowiedź . Mógłbyś mi poradzić jakie radio dobrać ? Oraz wypowiedzieć się czy głośniki będą odpowiednie .

Pisownia.

0
  • #4 13 Sty 2012 20:51
    dastin1
    Poziom 11  

Odświeżając temat, otóż jest taki sterownik do Picassa, do podłączenia odbiornika samochodowego, innego niż fabryczny. Obsługuje wszystkie rozkazy sterowania dostępne z oryginalnej kierownicy. Wpina się go pomiędzy instalacje samochodu a radio (zakończone standardowym ISO). Radio musi być wyposażony w funkcję zdalnego sterowania (gniazdo), do którego prowadzi oddzielny przewód z adaptera, zakończony odpowiednim złączem. Produkują to u nas w kraju, cena 149 PLN.

0
  • #5 14 Sty 2012 01:36
    SauerMauser
    Poziom 21  

dastin1 napisał:
    cena 149 PLN.

Cena nieco abstrakcyjna, zważywszy, że za tyle można kupić pilot do Pioneera, czy Blaupunkta na kierownicę. No cóż, ale segment niszowy, to trzeba korzystać z okazji. ;-)

0
  • #6 14 Sty 2012 22:19
    milejow
    Poziom 42  

dastin1 napisał:
    Odświeżając temat, otóż jest taki sterownik do Picassa, do podłączenia odbiornika samochodowego, innego niż fabryczny. Obsługuje wszystkie rozkazy sterowania dostępne z oryginalnej kierownicy. Wpina się go pomiędzy instalacje samochodu a radio (zakończone standardowym ISO). Radio musi być wyposażony w funkcję zdalnego sterowania (gniazdo), do którego prowadzi oddzielny przewód z adaptera, zakończony odpowiednim złączem. Produkują to u nas w kraju, cena 149 PLN.

Z chińczykiem też się dogada-chyba telepatycznie :D

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo