Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Internet Explorer-trudności z uruchomieniem sterowników płyty głównej.

27 Wrz 2011 20:43 1454 7
  • Poziom 17  
    Witam,mam problem z uruchomieniem sterowników płyty głównej,po włożeniu płyty do napędu wyskakuje następujący komunikat:Nie można wyświetlić jednego lub kilku formatów AktiveX,ponieważ wystąpiła jedna z dwóch sytuacji:1)Bieżące ustawienia zabezpieczeń uniemożliwiają uruchamianie formatów ActiveX na tej stronie.2)Wydawca jednego z formatów został zablokowany przez użytkownika.W związku z tym strona może być wyświetlana nieprawidłowo.-Co mam zrobić z tym fantem? Kupiłem nową płytę główną i nie mogę zainstalować sterowników.
  • Poziom 23  
    Jak otwierasz? Spróbuj wejść w mój komputer<kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę płyty ze sterownikami<kliknij eksplortuj
  • Poziom 17  
    W ten sposób to wiem że można uruchomić plik instalacyjny,ale dlaczego nie można zainstalować tych sterów tak jak powinno się to odbywać według producenta? Co powoduje wyświetlanie się tego komunikatu?
  • Poziom 23  
    Kiedy kupiłeś nową płytę gł także na tych drugich sterownikach pojawia się błąd? Jeśli tak to nie wina płyty
  • Poziom 17  
    Nie,nie to nie wina płyty,stare sterowniki od starej płyty głównej też się tak zachowywały,coś nie tak jest ustawione w tej przeglądarce,tylko pytanie co?W ostateczności zrobię" formata ",zainstaluje system od nowa i sterowniki pójdą bez problemów.Ale chodzi oto aby nie robić"formata"chyba że po montażu nowej płyty głównej lepiej będzie zacząć od zera?
  • Poziom 43  
    Czas i data w systemie poprawnie ustawione?Jaki i Region itd?
  • Poziom 43  
    Nie wiadomo jaki system i - w konsekwencji - jaka wersja IE (określenie "nowa płyta", to też nie jest określenie będące szczytem precyzji), ale zacząć i tak wypada od opcji zabezpieczeń przeglądarki - tak jak informacja w komunikacie wskazuje.

PS.
    Po znaku interpunkcyjnym używa się spacji.
  • Poziom 17  
    System Windows XP sp3, Pyta główna-Gigabyte GA 970A-UD3. Co do spacji po znakach interpunkcyjnych też się dostosuje. :D