Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

autoalarm Cobra 7918, wyłączenie funkcji odcięcia paliwa

28 Wrz 2011 09:10 5150 7
  • Poziom 2  
    Witam, potrzebuję choćby doraźnie ominąć funkcję odcięcia paliwa. Wiem, że do pompy nie dochodzi prąd dlatego obstawiam alarm ale żeby to sprawdzić muszę ominąć tę funkcję. Wiem, że odpowiedzialne są za to 2 zielone kabelki idące z pompy do centralki. Gdzieś znalazłem krótką odpowiedź, że musze je zmostkować ale nie wiem czy między sobą czy każdy z tych kabelków z odpowiadającymi im kablami po drugiej stronie centralki. Jeżeli należy je zmostkować ze sobą to mogę to zrobić w każdym miejscu a nie koniecznie w kostce, wystarczy zdjąć izolację i je spiąć?
  • Poziom 43  
    Z cobry wychodzą samotnie 2grube/czarne kable, trzeba je połączyć
  • Poziom 2  

czy to moze być moja Cobra?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 43  
    norbert.s. napisał:
    milejow napisał:
    Z cobry wychodzą samotnie 2grube/czarne kable, trzeba je połączyć

Dwa zielone.

Fakt:D
    Na zdjęciu to jest zwykłe złącze fabryczne instalacji, może autor niech pochwali się co to za renia???
  • Poziom 2  
    Auta nie mam od nowiści. O alarmie wiem tyle, że piloty jak od Cobry, w papierach od poprzedniego właściciela instrukcja od Cobry 7918 i wiem, że reaguje na przełączenie się w tryb serwisowy tak jak piszą w instrukcji. Centralki szukałem pod schowkiem(tam znalazłem to co na zdjęciu wyżej), szukałem pod kierownicą i za bezpiecznikami. Samochód Xsara 1.4 1998r. Ma ktoś pomysł gdzie jeszcze szukać?

• Poziom 27  
    Pod maską, to chyba compact.
  • Poziom 2  
    compact w sensie ze razem z syreną? Nie mam pojecia czemu odrazu na to nie wpadłem. Mam zatem szukać czegoś jak na zdjęciu niżej?

A gdybym tak chciał cały alarm wywalić, to to jest dużo roboty?