Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Telefon komórkowy Nokia n900 - opinie

cmilak34 28 Sep 2011 11:19 2826 7
 • #1
  cmilak34
  Level 9  
  Witam

  Bardzo bym prosił was o opinie na temat telefonu Nokia n900 (zwłaszcza posiadaczy).Najbardziej interesują mnie jego największe wady a zwłaszcza jak się sprawy mają z baterią.

  Dziękuje i pozdrawiam wszystkich za odpowiedz
 • Helpful post
  #2
  kamilekaaaaa
  Level 23  
  Posiadam taka Nokie i jest super. Zaleta jest ze Skype i inne programy komunikacyjne maja możliwość nadawania dźwięku przez bluetooth. Jest to przydatne i widzę to teraz jak mam HTC który tej funkcji nie ma. Bateria jest nędzna i działa przy włączonym internecie i bluetooth ok 8 godzin i trzeba ja ładować. Najlepiej mieć 2 baterie. Nie zdążyło mi się zęby się zawiesiła lub coś takiego a mam ja od 2 lat.

  Mam taka nokie do sprzedania jak cie interesuje.
 • Helpful post
  #3
  basstec
  Level 34  
  Największą wadą jest rozmiar i oporowy ekran a reszta jak kto lubi.
 • Helpful post
  #4
  Temple One
  Level 19  
  Ogólnie telefon na plus. Z ciekawszych funkcji to ma transmiter FM, co jest rzadkością na dzień dzisiejszy w komórkach. Wg mnie wadą jest OS, na Maemo nie ma takiego wyboru aplikacji jak np. na Androida... Minusem jest też chyba przesłona aparatu, która często nie uruchamia aparatu przez drobne zanieczyszczenia. No i czasem nie można przez aparatu w ogóle włączyć, wyświetla się 'otwórz przesłonę' czy jakoś tak. :) Pozdrawiam.
 • Helpful post
  #5
  prilo
  Level 14  
  Jak lubisz bawić się w pisanie komend, linuxa, etc to jest telefon dla Ciebie. Wady na pewno bateria, rozmiary. Jak dla mnie zamulasty telefon. Może to przez mnóstwo zainstalowanych aplikacji??? Nie wiem. Dodatkowo masz nieoficjalne updaty firmware:) Dobry gps, jakość rozmów, 32GB pamięci :) Slider ok. Bez luzów. Ładnie płynie sie suwa. Dobre głośniki stereo. Przemyśl dobrze ten telefon, gdyż jest on stosunkowo drogi a w tej cenie możesz dostać lepszy telefon i już masz następcę...
 • #6
  cmilak34
  Level 9  
  No dzięki piękne za zainteresowanie......chyba się jednak nie zdecyduje na ten telefon
 • Helpful post
  #7
  Dyrduch
  Level 24  
  I dobrze zrobisz, w tej cenie spokojnie kupisz coś na przykład z Andkiem i nie będziesz czuł oddech dyskryminacji, jeśli chodzi o aplikacje.
 • #8
  cmilak34
  Level 9  
  Jak się okazało po latach, telefon nie zdobył wielkiej sławy. Dobrze, że nie kupiłem :D