Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hybryda czy dobry diesel?

miki.86 29 Wrz 2011 16:07 1261 4
  • #1 29 Wrz 2011 16:07
    miki.86
    Poziom 2  

Hejka,
    ostatnio policzyłem sobie ile trzeba wydać na dobrą hybrydę i przyznam się że jak tego nie liczyłem to ekonomiczny diesel wypadał znacznie lepiej kosztowo.

Jak tego nie liczyć to diesel jest tańszy w zakupie i późniejszej eksploatacji.

Pozdr.
    mikołaj

0 4
  • #2 01 Paź 2011 23:11
    vodiczka
    Poziom 43  

Mam Cię przekonać że jest inaczej czy poprzeć? Co uważasz za dobrą hybrydę? Jeżeli dobra to taka która pozwoli przejechać minimum 20 km na samym akumulatorze to zawsze będzie droższa ze względu na cenę akumulatora.

0
  • #3 02 Paź 2011 18:52
    PCcepuk
    Poziom 19  

jesne diesel...

i nie ma co podniecac sie ekologia -człowieczek jest zbyt mały zeby miec znaczacy wpływ na srodowisko,

zreszta ile trzeba energii na wyprodukowanie akumulatorów, pozniejsze ich zneutralizowanie, itp, itd...

0
  • #4 02 Paź 2011 20:37
    vodiczka
    Poziom 43  

o ekologii jeszcze nie zaczęliśmy :)

0
  • #5 03 Paź 2011 19:32
    kcpr11
    Poziom 23  

Na dzien dzisiejszy lepszy jest diesel. Jest durzo bardziej praktyczny i niezawodny oraz tanszy. Do tego przy zakupie hybrydy musisz sie liczyc z tym ze baterie po kilku latach (3-5 zalezy jak sa uzytkowane) sa do wyrzucenia a zakup nowych sie oplaca mniej niz zakup nowego samochodu ;)

Regulamin: 3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Mod.[CameR]

0