Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot 307 hdi 2,0 - reset rt3 zegara i daty

pawcio27 30 Sep 2011 09:26 7951 8
    pawcio27
    Level 2  
    Witam, mam problem i potrzebuję pomocy, pug 307 hdi 2,0 z 2004r, po uśpieniu i dłuzszym postoju od 2 godz i wiecej, data i czas sie resetują i jest migające 02.02 na wyświetlaczu, albo podczas jazdy nagle wyłącza się rt3 i ponownie włącza zaczynając od loga peugeot. Pozdrawiam
    mlodywilq
    Level 13  
    Czy ten problem był od początku użytkowania pojazdu? Możliwe, że jest trybie parking przez co gubi ustawienia.
    pawcio27
    Level 2  
    to sie pojawiło tak od 3 tygodni, co to jest tryb parking i jak to sprawdzic, byłem podpinany pod komputer i nic nie wykazało, elektryk powiedział ze moze być problem z wyswietlaczem, ale sprawdzalem baterie w menu i jest naładowana w 100%
    mlodywilq
    Level 13  
    tryb parking - tryb w którym transportowane są nowe samochody, ale Ciebie to raczej nie dotyczy. Najprawdopodobniej problem jest rt3.
    pawcio27
    Level 2  
    no nic chyba bez fachowca sie nie obejdzie, dzięki pozdrawiam wszystkich
    colin555
    Level 27  
    sprawdz zwore w bsi pod kierownicą
    pawcio27
    Level 2  
    a bliżej to gdzie ta zwora moze byc? jak ona wygląda i jak powinna wyglądać, sorry za takie pytania ale muszą byc kiedys poczatki,
    colin555
    Level 27  
    tam gdzie bezpieczniki przy kierownicy zielono szara
    tomekccoolloo
    Level 11  
    Witam, mam problem taki że rano wsiadam do auta na wyświetlaczu starting... Redy... i tak już zostaję, przejadę się z 15 minut wyłączam auto na 3 minuty wsiadam odpalam i radio działa, po czym po dłuższym postoju znów auta znów radio nie działa. Może ktoś się spotkał z taką magią radia RT3 lub co można sprawdzić? Wydaję mi się że nikt nie kombinował przy oprogramowaniu ponieważ jest oryginał z 2003 roku, mógłbym zmienić lecz radio nie czyta cd, pewnie laser zabrudzony