Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany Blaupunkt Cr31

20 Lut 2003 19:12 3491 9
  • Poziom 23  
    Klient zablokował radio Blaupunkt Essen CR31.Na wyświetlaczu trzy kreski,brak jakiejkolwiek reakcji na klawiaturę.Podłączenie radia do napięcia na dłużej nie skutkuje.Napis na obudowie BP1771B0761385, procesor ST6154Q8/CB/5.Kod stary znam.
  • Poziom 33  
    na jaki czas ?? bo po 60 minutach pojawi się kod , sprawdzałeś ??

jeżeli nie wskakuje po tym czasie to tylko programowanie pamięci 63C46
  • Poziom 23  
    Pod napięciem trzymałem pół dnia.Dwa plusy podłączone.
  • Poziom 16  
    Miałem dzisiaj podobny problem z "BOSTON CC 20"klient podał kod ,radio miałem włączone cały dzień i nic ,po odczytaniu pamięci przestawiłem licznik błędów na nominalny i wszystko OK.
  • Poziom 33  
    no właśnie , wystarczy przeprogramować i masz pewność i oszczędzasz czas , a klient się nie denerwuje i myśli że moze jestes za cienki ... :)
  • Poziom 23  
    Gdzie mogę kupić taki programator i ile kosztuje.
  • Poziom 33  
    na początek możesz sobie zrobić willema lub właśnie pony proga , ale to sa zabawki , profesjonalne programatory zaczynaja się na 800 PLN , dobry jest JET PROG firmy ELNEC , troszke kosztuje , może jeszcze LAB TOOL produkowany przez taiwan , koszt 4000-5000 , są bardzo przydatne , reszta to zabawki :)
  • Poziom 19  
    Proponowałbym PONY. Jest bardzo prosty. Robi pamięci 24CXXX, 93Cxx PICe. Schematy i oprogramowanie znajdziesz TU:
    http://www.lancos.com/prog.html
    Mnie złożenie i uruchomienie najprostszego "pajączka" bez zewn. zasilania zajęło jakąś godzinkę.