Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 5130 Biały ekran zaraz po wyświetleniu logo

Eroi 30 Sep 2011 16:33 3369 5
    Eroi
    Level 10  
    Witam.

Mam mały problem z nokią 5130 xpressmusic, po włączeniu pojawia się logo nokii, jest wibracja przez jakąś sekundę nawet nie i po tym logo zostaje na etapie białego ekranu. Wiem że jest już kilka tematów na temat białego ekranu w tej nokii tylko w żadnym z nich się nie zacinała w miejscu w którym u mnie ten problem wystąpił... co może być przyczyną takiego zawieszania się ? dodam że często tak mi się zawieszał jak słuchałem muzyki z karty pamięci ale po wyjęciu i włożeniu baterii zaczynał działać bez problemu aż do dzisiaj kiedy to po prostu padł. Proszę o pomoc z tym fantem
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    grubas
    Level 40  
    Padł soft.
    Standard w tej Nokii.
    Będziesz miał ich więcej. Jeśli tak się dzieje to uszkodzone jest COMBO a w niej pamięć.
    Eroi
    Level 10  
    Chciałem dzisiaj wgrać nowy soft skoro to wina softu, niestety na koniec po flashowaniu nie chce mi się już połączyć. Używałem dead-usb phoenix'a i niestety na koniec wyskoczył błąd:
    Scanning image files...
    ERROR: Unable to detect device 0x8401F145. Check USB connection
    ERROR: Product recovery failed
    Unable to set the phone to flash mode. Unable to flash.

zrobiłem jak według instrukcji czyli wyjąłem usb, włożyłem i kliknąłem ok.. niestety problem pozostał. Pewnie płyta mi padła ? szkoda troche bo padła od słuchania muzyki kiedy ją miałem w kieszeni co jest głupio śmieszne. Czy poza serwisem jest inne wyjście czy już nic nie wskóram ?
    grubas
    Level 40  
    Sam nic nie zrobisz.
    Może się uda postawić fona przez boxa.
    A jak nie to wina pamięci.
    Standard w ten nokii jak pisałem.
    zlomek01
    Level 13  
    Przy próbie wgrywania softu na komunikacie "Scanning image files... " wciśnij przycisk POWER w telefonie. Spróbuj również z podpiętą ładowarką jeśli nie ruszy to HW.