Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung wprowadza nowy tablet - Galaxy Tab 7.0 Plus

panlis2010 30 Sep 2011 17:09 3260 1
  • Samsung wprowadza nowy tablet - Galaxy Tab 7.0 Plus Ten koreański producent elektroniki ogłosił właśnie wydanie niezapowiadanego wcześniej nowego modelu swojego tabletu o nazwie Galaxy Tab 7.0 Plus, który będzie oferowany w dwóch wersjach: 16 i 32 GB, z systemem Android w wersji Honeycomb.

Tablet wyposażony został w procesor o taktowaniu 1.2 GHz, 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600, 2-megapikselową kamerę zainstalowaną na przednim panelu, oraz tylną - z możliwością wykonywania 3-megapikselownych zdjęć i nagrań w rozdzielczości 720p. Ponadto w modelu uświadczymy 1GB pamięci RAM i interfejs użytkownika Sammy's TouchWiz. Całość zasili bateria 4,000 mAh.

Galaxy Tab 7.0 Plus obsłuży sieci GSM/GPRS/EDGE i 3G (HSPA o prędkości do 21Mbps). Jeśli chodzi o łączność bezprzewodową, ma do dyspozycji Bluetooth 3.0 i GPS, sieci WiFi 802.11 a/b/g/n zarówno 2.4GHz, jak i 5GHz, ze wsparciem dla łączenia kanałów i kodekiem apt-X dla Bluetooth.

Szczegóły związane z ceną nowego tabletu Samsunga nie są jeszcze znane. Galaxy Tab 7.0 Plus pojawi się najpierw na rynku indonezyjskim i australijskim pod koniec listopada tego roku.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć modelu.

Źródło: Link

Cool! Ranking DIY
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
    About Author
    panlis2010
    Level 20  
    Has specialization in: tłumaczenia, copywriting
    panlis2010 wrote 518 posts with rating 12, helped 0 times. Been with us since 2010 year.
    atek000
    Level 17  
    Ładny :). Kiedyś nie przepadałem a nawet stwierdzę że nieznosiłem samsungów. Uważałem, że telefon to Siemens (jak to był jeszcze Siemens), Nokia, Ericsson później Sony-Ericsson, a jako pc-pocket i duży dotykowy ekram to tylko HTC. Samsung, Alcatel, Sagem to aparaty niższej kategorii a z naprawami .... lepiej powiedzieć klientowi aby kupił nowy. Motoroli do dzić nie trawię. Póżniej pracowałem w serwisie naprawiałem właśnie Szajsungi i zdania nie zmieniłem. Zacząłem je doceniać po Omni, Omni HD itp, właśnie jako smartfony. Płyty pożądnie wykonane, obudowa także i bardzo dobrze przemyślane od strony technicznej. Ale po Galaxy S, Samsung dogonił jakościowo HTC i jak dla mnie to tylko te 2 marki się liczą. A jeżeli ktoś powie o iPhonie to (prywatne stwierdzenie) gówno w ładnym papierku, kto rozbierał ten wie.
    No i teraz te tablety. Apple nie bez powodu wciąż skarży Samsunga, obawia się, bo wie że to bardzo mocna konkurencja. Urządzenia dużo lepsze, lepiej wykonane, z lepszym wyposażeniem. iTab zostaje w tyle.

A jeżeli chodzi o ten tablet, to czy mnie oczy nie mylą? Co jest na środku na prawym boku? Czyżby powrót do IR-dy? Na przycisk nie bardzo mi to wygląda, bo nie odstaje od obudowy jak pozostałe przycikski.