Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung wprowadza nowy tablet - Galaxy Tab 7.0 Plus

panlis2010 30 Wrz 2011 17:09 3131 1
  • Samsung wprowadza nowy tablet - Galaxy Tab 7.0 Plus Ten koreański producent elektroniki ogłosił właśnie wydanie niezapowiadanego wcześniej nowego modelu swojego tabletu o nazwie Galaxy Tab 7.0 Plus, który będzie oferowany w dwóch wersjach: 16 i 32 GB, z systemem Android w wersji Honeycomb.

Tablet wyposażony został w procesor o taktowaniu 1.2 GHz, 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600, 2-megapikselową kamerę zainstalowaną na przednim panelu, oraz tylną - z możliwością wykonywania 3-megapikselownych zdjęć i nagrań w rozdzielczości 720p. Ponadto w modelu uświadczymy 1GB pamięci RAM i interfejs użytkownika Sammy's TouchWiz. Całość zasili bateria 4,000 mAh.

Galaxy Tab 7.0 Plus obsłuży sieci GSM/GPRS/EDGE i 3G (HSPA o prędkości do 21Mbps). Jeśli chodzi o łączność bezprzewodową, ma do dyspozycji Bluetooth 3.0 i GPS, sieci WiFi 802.11 a/b/g/n zarówno 2.4GHz, jak i 5GHz, ze wsparciem dla łączenia kanałów i kodekiem apt-X dla Bluetooth.

Szczegóły związane z ceną nowego tabletu Samsunga nie są jeszcze znane. Galaxy Tab 7.0 Plus pojawi się najpierw na rynku indonezyjskim i australijskim pod koniec listopada tego roku.

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć modelu.

Źródło: Link

• #2 01 Paź 2011 23:54
    atek000
    Poziom 17  

Ładny :). Kiedyś nie przepadałem a nawet stwierdzę że nieznosiłem samsungów. Uważałem, że telefon to Siemens (jak to był jeszcze Siemens), Nokia, Ericsson później Sony-Ericsson, a jako pc-pocket i duży dotykowy ekram to tylko HTC. Samsung, Alcatel, Sagem to aparaty niższej kategorii a z naprawami .... lepiej powiedzieć klientowi aby kupił nowy. Motoroli do dzić nie trawię. Póżniej pracowałem w serwisie naprawiałem właśnie Szajsungi i zdania nie zmieniłem. Zacząłem je doceniać po Omni, Omni HD itp, właśnie jako smartfony. Płyty pożądnie wykonane, obudowa także i bardzo dobrze przemyślane od strony technicznej. Ale po Galaxy S, Samsung dogonił jakościowo HTC i jak dla mnie to tylko te 2 marki się liczą. A jeżeli ktoś powie o iPhonie to (prywatne stwierdzenie) gówno w ładnym papierku, kto rozbierał ten wie.
    No i teraz te tablety. Apple nie bez powodu wciąż skarży Samsunga, obawia się, bo wie że to bardzo mocna konkurencja. Urządzenia dużo lepsze, lepiej wykonane, z lepszym wyposażeniem. iTab zostaje w tyle.

A jeżeli chodzi o ten tablet, to czy mnie oczy nie mylą? Co jest na środku na prawym boku? Czyżby powrót do IR-dy? Na przycisk nie bardzo mi to wygląda, bo nie odstaje od obudowy jak pozostałe przycikski.