Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat ibiza 99-02 tylna wycieraczka sama się uruchamia

SaigTakamori 01 Oct 2011 08:41 6609 6
Relpol
    SaigTakamori
    Level 2  
    Witam, mam problem. Od jakiegoś czasu tylna wycieraczka sama mi się włącza a żeby jej nudno nie było to od czasu do czasu i przednie dołączają do imprezy...może zna ktoś rozwiązanie tego problemu?z góry dziękuję.
  • Relpol
    danek23
    Level 18  
    Może być winna manetka (przełącznik) instalacja tylnej wiązki (przelotka w klapie) Itp.
    SaigTakamori
    Level 2  
    hmm...znaczy się trzeba by kierownicę odkręcać:/...tego się obawiałem bo jest z poduszką a nie chciałbym żeby mi niepotrzebnie strzeliła...
    heretapawel
    Level 23  
    Przed demontażem poduchy odłącz akumulator to na pewno nie wystrzeli.
    SaigTakamori
    Level 2  
    to jeszcze mam jedno pytanko...bo gdzieś na jakimś forum znalazłem opcję że na przekaźniku może się wytrącać grafit co przy dużej ilości może powodować przewodzenie prądu? jeżeli tak to...skąd ten grafit miałby się tam brać?
    danek23
    Level 18  
    to raczej chodziło Ci o styki w przełączniku (manetka) Zbiera sie tam brud zmieszany ze smarem i wytartym plastikiem może tworzyć coś grafito podobnego co przewodzi minimalnie i powoduje samozałączanie się wycieraczki, kierunków itp. Po pewnym czasie doprowadza do wypalenia się styków i uszkodzenia trwałego przełącznika.
    User removed account
    User removed account