Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wzmacniacz pod g這郾iki hertz hx 300

01 Oct 2011 17:06 2414 11
  • Level 9  
    Witam :!: doradzcie mi kt鏎y b璠zie lepszy wzmacniacz pod g這郾iki 2 x hertz hx 300 ( 600W rms) np GROUND ZERO GZTA 1.2000MK czy JBL GTO 14001
    Czy Twoje urz康zenia IoT s bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj si za darmo
  • Level 21  
    Z dwojga z貫go GZTA lepszy. W serii TA rzeczywiste parametry s dosy zbli穎ne do tego co podaj producent, cho nie s one osza豉miaj帷e.
    Hertze HX b璠 si troch marnowa ze wzmacniaczami takiej klasy, wi璚 radz poszuka czego lepszego, no chyba 瞠 zale篡 Tobie g堯wnie na 逝bu-dubu to powinno by ok ;)
  • Level 9  
    Jak nie te wzmacniacze to jaki by inny poleci kwota jak dysponuje to 1500z max
  • Level 21  
    Ja u siebie zasilam HXa wzmacniaczem JL Audio XD 600/1 i bez problemu ten zestaw potrafi ci庵n望 na 700 W przez d逝窺z chwil i do jako軼i nie mo積a si przyczepi :)
    Widzia貫m na aukcji ostatnio DLS A6 w do嗆 przyst瘼nej cenie oko這 1000 z i osobi軼ie w takie co bym celowa.
    Te g這郾iki b璠 gra造 w BR czy w zamkni皻ej ? BR wymaga wi瘯szej kontroli, a co za tym idzie lepszego wzmacniacza.
  • Level 28  
    nightrunner wrote:
    Ja u siebie zasilam HXa wzmacniaczem JL Audio XD 600/1 i bez problemu ten zestaw potrafi ci庵n望 na 700 W przez d逝窺z chwil i do jako軼i nie mo積a si przyczepi :)
    Widzia貫m na aukcji ostatnio DLS A6 w do嗆 przyst瘼nej cenie oko這 1000 z i osobi軼ie w takie co bym celowa.
    Te g這郾iki b璠 gra造 w BR czy w zamkni皻ej ? BR wymaga wi瘯szej kontroli, a co za tym idzie lepszego wzmacniacza.

Z tego co mi wiadomo, to Closed wymaga wi瘯szej mocy kontroli itp, poniewa du穎 ci篹ej membran poruszy przy ci郾ieniu w 鈔odku ;)
  • Level 21  
    Closed wymaga wi瘯szej mocy to si zgadza, ale w closed powr鏒 membrany jest wymuszany przez zmiany ci郾ienia w obudowie, dlatego kontrola jest wi瘯sza.
    W BR nie ma takiej "naturalnej" kontroli dlatego wzmacniacz musi bardziej kontrolowa g這郾ik, bo przy zbyt du瞠j mocy powstaj zniekszta販enia i miota membran jak szatan ;)
  • Level 23  
    O fuck... Ciekawe, takiej teorii jeszcze nie slyszalem... dobre...
  • Level 9  
    G這郾iki s w obudowie zamkni皻ej tak jak producent zaleca 26l na jeden g這郾ik:D a ten dls ma przy 2 ohm ok 900W rms to chyba za ma這 na dwa g這郾iki :?:
  • Level 21  
    Zgadza si producent podaje 870W, ale przy zniekszta販eniach 0,1%. Dla 4 ohm max napi璚ie wynosi 44,8V, dla 2 ohm 41,8V, znowu max pr康 dla 1 ohm wynosi 34,7A.
    Jak dasz dla 2 ohm 44,8V pop造nie wtedy pr康 22,4 A co da warto嗆 1003 W. Zniekszta販enia b璠 oczywi軼ie troch wi瘯sze ni 0,1% ale podejrzewam 瞠 przy takiej g這郾o軼i nadal nie do wychwycenia. Tak prawd m闚i帷 dla zwyk貫go zjadacza chleba nawet 5% jest nie do wychwycenie.
    W klasie DLSa A6 1kW to co innego ni 1,2kW w klasie GZTA :)
    Fajnie by by這 wykorzysta pe貫n potencja tych Hertz闚, ale w tej cenie ja innych pomys堯w nie mam, mo瞠 kto co innego doradzi.
    Oczywi軼ie nie twierdz 瞠 nie by豚y zadowolony z tego GZTA. Ja z mojego by貫m zadowolony przez ca貫 p馧 roku, ale z czasem si dojrzewa ;)
  • Level 9  
    A czy ten wzmacniacz Crunch GTX-3000 da by rade na te dwa g這郾iki hertz hx 300 podobno ma 1000w przy 2 ohm
  • Level 16  
    Ja poleci豚ym RF power 1000 bd. Mam takowego i sprawuje si super.
    1kw @ 2ohm osi庵a juz przy 11v!
    Kontroli nie brakuje...
    HXa bez problemu zasili.
  • Level 9  
    Zdecydowa貫m sie ju na GROUND ZERO GZTA 1.2000MK 豉dnie graj na tym wzmaku hertze ,wcze郾iej by tymczasowo wzmacniacz boschmann zx-4 i teraz r騜nica ogromna ,g這郾iki oczywi軼ie pod陰czy貫m w 2 ohm