Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spalone gniazdo zasilania Laptop Dell - zdjecia

dawinet 01 Paź 2011 22:09 3654 3
  • #1 01 Paź 2011 22:09
    dawinet
    Poziom 10  

Witam.

Padł mi zasilacz do laptopa a mialem w domu inny od acera ale koncówki nie pasowały wiec postanowiłem zmienić kabel della (calkiem inny od acera mial 1 kabel w srodku oraz 2 warstwy owiniete wokol niego, a acer tylko 2 bialy czerwony) no i źle podłączyłem, było słychać trzask i troche dymu. Rozebrałem i zobaczyłem wg. mnie tylko 1 rzecz spaloną ale to nie ja jestem tutaj specjalistą.

Zaznaczyłem na zdjęciu spaloną rzecz (tam probowalem cos lutować złaczyć te trzy elementy ale nie mam zasilacza sprawdzic czy by działało)

Spalone gniazdo zasilania Laptop Dell - zdjecia Spalone gniazdo zasilania Laptop Dell - zdjecia

I moje pytanie jak to sie nazywa, czym by ten spalony element zastąpić, oraz czy to aby tylko 1 element sie spalił

Proszę o pomoc

Laptop Dell Inspirion 1521

0 3
  • #2 01 Paź 2011 22:12
    boro1234567
    Spec od komputerów

Ty zlutowałeś te trzy pola, daj sobie z tym spokój zanim go doszczętnie zniszczysz.

0
  • #3 01 Paź 2011 22:39
    merolPL
    Poziom 27  

Zdobądź schemat laptopa i odessij cynę. To nie ma prawa działać!!! Zepsujesz tylko więcej elementów!! Najlepiej będzie oddać do serwisu bo widzę, że nie masz pojęcia o naprawie laptopów.

0
  • #4 01 Paź 2011 22:51
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Napisz jak podłączyłeś te dwa kable do wtyczki Della.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo