Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peiying PY9288 polecacie?

02 Paź 2011 10:55 4574 4
  • Poziom 8  
    Witam,
    jestem zainteresowany kupnem w miarę taniego radia z zestawem głośnomówiącym do Skody Octavii II. Mój wybór padł na PEIYING PY9288. Poszukuje radia które w miare dobrze gra oraz da się rozmawiać przez zestaw głośnomówiący.

Czy polecacie to radio?
  • Moderator CarAudio
    Czytałeś? https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1784243.html

Tej klasy radia mają tyle samo zwolenników, co i przeciwników ale do których Ty należysz tego nikt w ciemno nie przewidzi .

PS: znajomy ma JVC (chyba 711) i BT chodzi super , a na dodatek rok już działa bez zająknięcia , a o to mu w sumie chodziło .
  • Poziom 8  
    interesują mnie radia tańsze, w zasadzie chciałbym kupic do 300 zł oraz zestaw głośnomówiący do 100 zł, Peiying kosztuje 375, razem z zestawem głośnomówiącym. Obawiam się tylko, że może to być ta sama jakość, jaką bym uzyskał po włączeniu w telefonie (mam xperię x10) trybu głośnomówiącego. Jeżeli będzie to samo, to wolę kupić peiying py8238. Nie wiem jak gra, ale wizalnie mi sie podoba. Słyszałem tylko, że radia peiying grają najlepiej w swoim przedziale cenowym.

Na peiying py9902 mnie nie stać i obawiałbym się, że mi je ukradną. Auto parkuje pod blokiem.
  • Moderator CarAudio
    neaniver napisał:
    radia peiying grają najlepiej w swoim przedziale cenowym.

To chyba slogan reklamowy czytałeś ;) Kolego w tej cenie , to patrzmy na ...wygląd radia .

Masz 400zł , a jvc KD-R711 kupisz już od 489zł , więc pomyśl czy nie warto "trochę" dołożyć ;)
  • Poziom 11  
    Od dwóch tygodni jestem posiadaczem tego radyjka i powiem tak:
    - odtwarzanie muzyki z karty/ USB/ i przez AUX/ bluetooth - OK
    - jeśli chodzi o rozmowy tel przez bluetooth trzeba dość głośno mówić do mikrofonu, który jest umieszczony w przednim panelu. Telefon po sparowaniu bezproblemowo się łączy z radiem. Minus nie idzie przegrać książki tel. albo jeszcze tego nie opanowałem. Na wyświetlaczu pojawia się tylko numer dzwoniącego bez nazwy. - powiedzmy, że OK
    - jeśli chodzi o dźwięk to radio posiada 2xRCA, ale niestety nie ma sterowania SUBWOOFEREM co w moim przypadku bardzo utrudnia życie, bo sub gra jak zwykły głośnik wszystkimi częstotliwościami. Nie wiem jak radio by grało na swoich końcówkach mocy, bo wszystko jest podpięte pod wzmacniacz
    - ustawienia dźwięku jak w podstawowym radiu FAD/BAL, TRB/BAS bez ustawiania częstotliwości do czego byłem przyzwyczajony.

Powiem tak, jeżeli komuś nie zależy na super dźwięku z mega dostrajaniem częstotliwości, to mogę je polecić. Natomiast jeśli ktoś posiada głośniki/sub z wyższej półki to będą się one zwyczajnie marnować na tym radiu i odradzam.
    Szczerze mówiąc jak za cenę 360zł to jest ok. Jak ktoś chce dobry dźwięk to trzeba dołożyć prawie raz tyle i szukać min. używanego JVC EXAD.