Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka karcher K7.400 sama się wyłącza i włącza.

02 Paź 2011 13:38 19994 4
  • Poziom 21  
    Witam.
    Podobne tematy są już na forum i generalnie w internecie ale w żadnym z nim nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Otóż posiadam myjkę karcher K 7.400. Jest to najwyższym model z takich amatorskich myjek i kupując go miałem nadzieję że będzie pracowała niezawodnie ale niestety pomyliłem się. Praktycznie zawsze, po włączeniu myjki i po rozpoczęciu pracy nią zaczyna przerywać. Włącza się i wyłącza. Może opiszę krótko jak to się dzieje. Wciskam spust na pistolecie, zaczyna lecieć woda po czym jakby silnik myjki tak słabł i się wyłącza, po chwili znowu się włącza i nagle tak jakby słabł i się wyłącza i tak w kółko. Oczywiście po jakimś czasie myjka zaskakuje i pracuje normalnie. Ale wydaje mi się że nie powinno tak być. Znalazłem w necie że problemem jest dysza która mogła się zabrudzić lub uszkodzić. Mam 3 dysze i na każdej jest dokładnie to samo. Jedna z dysz jest nowiutka i nie używana była nigdy i na niej jest ten sam problem. Myjka nie jest stara bo kupiłem ją pod koniec czerwca i przepracowała może dosłownie z godzinę czasu w sumie. Mogę ją oddać na gwarancji ale to jest jakby nie patrzeć czas a dwa może problem jest jakiś błahy i nie trzeba odrazu do serwisu oddawać. Z góry dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    witam jakiej długości masz przewód zasilający w wodę możliwe ze w przewodzie jest powietrze przed podłączeniem odkręć kran i przelej wodę żeby wygoniło powietrze i sprawdź czy dalej jest tak samo ja w niższym modelu miale troszkę podobne objawy i to pomogło
  • Poziom 21  
    No fakt, tu trochę masz rację że nigdy nie odkręcam najpierw wody tylko od razu biorę wąż i podłączam do myjki a potem dopiero odkręcam wodę. Potestujemy i zobaczymy. Jak problem będzie się powtarzał będę zmuszony oddać myjkę do serwisu, nie ma wyjścia.
  • Poziom 10  
    potwierdzam słowa kolegi karchera należy najpierw przepuścić woda powietrze w układzie zasilania woda będzie powodować właśnie takie dolegliwości tak poza tym myjka całkiem fajna ogólnie wole HD lepsze kopyto

Proszę poprawić post - regulamin pkt.3.1.13 [dzimi]
  • Poziom 2  
    w modelach niższych przyczyna takiego zachowania myjki jest pęknięcie głowicy
    ale tam są stosowane plastikowe głowice
    za prawie 1900zł można kupić już myjkę z mosiężna głowica