Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Partner usterka airbag

02 Paź 2011 14:08 3391 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem z airbag w Peugeot Partner 2003 r 1.9 D.
    Mianowicie jak przekręcam kluczyk to zawsze gasną wszystkie kontroli, w tym również i airbag.
    Po odpaleniu samochodu raz gaśnie a raz nie gaśnie ogólnie na 5 odpaleń, 1 raz nie gaśnie lampka od airbag.
    Podpinając kompa wywala błąd od napinacza pasażera.
    Wymieniłem już napinacz a wcześniej polutowałem kable, wywalając kostki.
    Jeszcze jedna uwaga jak już zgaśnie po odpaleniu to w czasie podróży nie zapali się kontrolka airbagu.
    Problem pozostał.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Motronic napisał:
    Acha, komputer pokazał to wymieniasz. Bardzo mądrze, zacznę tak od jutra. Zawsze niepowodzenia zwalę na komputer.

Ale ja nie mowie ze zaraz wymieniłem, najpierw wywaliłem kostki i polutowałem kabelki od napinaczy pasów zero poprawy wiec wymieniłem napinacza i tez zero poprawy teraz radze się mądrzejszych ludzi wiec dlatego napisałem bo dziwna sprawa ze ona raz się zapala a raz gaśnie i jest dobrze dopóki sie znów go nie odpali i wtedy 50/50 albo będzie dobrze albo nie
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Bo powiem tak ze pierwszy raz mam spotkanie z takim problem i dlatego pierwsze co mi przyszło do głowy to ze nie ma styku gdzieś, sprawa druga kupiłem go a on stał rok czasu pod chmurką. Może jeszcze przejrzeć wtyczki gdzieś? Jutro powtórka i podpinka pod kompa co tym razem ukaże
  • Poziom 10  
    Zrób sobie na linii od tego napinacza zwarcie, albo bezpieczniej przerwę, zobaczysz czy instalacja sterownik- napinacz jest sprawna i czy na pewno szukasz usterki przy tym napinaczu co trzeba (uniwersalne testery potrafią kłamać:))