Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża Sony Gtz3i - potrzebuję porady

02 Paź 2011 17:25 1785 5
  • Poziom 15  
    Witam, obecnie mam kolumny jamo s606 + wieże 8 letnią SONY MHC BX5 i nie ukrywam ale zadowala mnie jej jakość dźwięku,głębokie podbicie basu i soczysty dźwięk .

Zamierzam kupić nowszą wieżę ze względu na usb i mp3 żeby mieć wszystko w jednym ,ale zastanawia mnie czy Sony dalej produkuje mocne wieże ?

Czy miał ktoś okazję z Państwa słyszeć Sony gtz3i , lub gtz2i ? chodzi mi o dobre podbicie basu bo głównie słucham muzyki elektronicznej.

Wieża Gtz3i ma pobór 290W i dodatkowo subwoofer ale głównie zależy mi na opinii jak gra w stereo i czy ma mocne podbicie basu.

Pozdrawiam :)

Tutaj link o którą wieże mi chodzi :

http://allegro.pl/wieza-sony-mhc-gtz3i-z-usb-nowa-fv-sklep-olsztyn-i1851526343.html
  • Poziom 38  
    Te obecne wieże z mp3 i usb to tandeta, wyjątek to np Denon czy Yamaha ale one kosztują 2 tysiące i są to miniwieże.
    Nie warto zmieniać sprzętu dla tego marnego gniazda mp3 i USB.
  • Poziom 15  
    A tak po za tym niby moc 2x135 wat ale przy zniekształceniach 10 %. Jak już chcesz zmieniać to na dobrej jakości, japoński wzmacniacz (te starsze oczywiście :) ) Zgadzam się z Uzytkownik19. Te nowe "firmówki" to już nie to co kiedyś :/ Pozdrawiam!
  • Poziom 15  
    OK dzięki za info, wydaję mi się że te nowe wieże Sony to już nie to samo,

A co powiecie na temat wieży Philips MCM906 (kosztuje 1400zł) , wzmacniacz oparty na lampach moc 2x75W, osobiście miałem okazję odsłuchu w saturnie to rzeczywiście ma mocne podbicie basu po nastawieniu na max , tylko zastanawiam się czy rozkręci kolumny jamo s606 takim basem jak te małe kolumny w sklepie, ktoś mi doradzi ? :)
  • Poziom 38  
    Kup wzmacniacz jeśli Ci ta wieża obecna nie wystarcza.
  • Poziom 15  
    ok dzięki, jednak wieże sony odpadają :) kupię amplituner yamaha