logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Peugeot 307SW ver.I -czy był kręcony licznik?

maryann 03 Paź 2011 09:58 4413 7
REKLAMA
  • #1 9987980
    maryann
    Poziom 37  
    Rozglądam się za kupnem czegoś takiego- ale zastanawia mnie odwieczny problem: cofanie licznika. Czy da się sprawdzić manipulacje przy liczniku, czy np. cofanie wskazań pozostawia jakiś ślad?
  • REKLAMA
  • #2 9987988
    Andiv
    Poziom 32  
    Zależy, handlarze zazwyczaj lecą najniższym kosztem, robią bsi+licznik a ecu zostaje niezmienione. Jeżeli jednak zrobią wszystko to pozostaje historia serwisowa lub też organoleptycznie stwierdzić stan choćby płyty bsi.
  • REKLAMA
  • #3 9987997
    maryann
    Poziom 37  
    Czyli- czy wiarygodny serwis(czyli taki, ktoremu się chce i mu zapłaci)może się tego organoleptycznie i przy pomocy komputera na poczekaniu tego dowiedzieć?
  • #4 9989111
    colin555
    Poziom 27  
    w 307 i ver nie da sie sprawdzić
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #6 9990058
    ele5
    Warunkowo odblokowany
    melas napisał:
    Witam pierwszą reklamą jak wlatujesz do Polski przez Świecko jest zarąbisty napis Korekta liczników ........ Zapraszamy 24h. Co tu się łudzic o małym przebiegu.
    Prawda,sam byłem zdziwiony jak ją zobaczyłem.Od tamtego czasu przebieg dla mnie nie istnieje,nie patrzę na wskazanie tylko oceniam po fotelach,pedałach i kierownicy,mniej więcej jak wiadomo.
  • #7 9991413
    maryann
    Poziom 37  
    Dzięki za opinie. No właśnie- tego jestem świadom.
    Ale bardzo często grzebanie w komputerze zostawia ślad, choćby tylko samego grzebania. Ale pytam bardziej doświadczonych...
  • #8 9993243
    Ireneo
    Poziom 42  
    Jak umiesz lutować i potem oczyścisz z resztek kalafonii to nie poznasz,no chyba że rozbierając ktoś zrobił na plastikach jakąś rysę,zerwał jakąś naklejkę bądź zgubił śrubkę.Jak ktoś cofnie np tylko o 50000 to i po pedałach,tapicerkach,mieszku biegów nie poznasz.Jak jest za czysty wewnątrz jak i w silniku to pewne że to handlarzyk,który w czyszczenie wrzuca korektę przebiegu.
REKLAMA