Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura microsoft wirless laser 5000 brak działania

szpartax 04 Paź 2011 11:06 507 0
  • #1 04 Paź 2011 11:06
    szpartax
    Poziom 1  

Witam, nie wiem czy w dobrym dziale pisze i przepraszam w razie co, to jest moj pierwszy post, Chodzi o klawiature microsoft laser wirless 5000, po 2 latach nagle przestala sie łączyć z odbiornikiem. Dokladnie to jak odpocznie 1 dzien to uda się jej polączyć na pare chwil... kiedy odpoczela 1 tydzien to pozniej nawet chodzila caly dzien a nastepnego juz się nie łączyła...

Rozebrałem ją do naga, wyczysciłem wszystko, sciezki na folii byly poczerniałe gdzieniegdzie ale sprawdzalem miernikiem i jest przejscie miedzy nimi.... niewiem co dalej....klawiatura jest ogólnie świetna dlatego chce ją naprawić bardzo...

Tak więc godzine odpocznie i chwile podziala ... a pozniej znowu nie laczy i zaczyna szalec wlacza sie kalkulator samoczynnie razem z wyciszeniem systemu cos sie dzieje..czego wynikiem jest niedzialanie....na obecna chwile nie mam aparatu zeby zdjecia zrobic ale w najblizszym czasie postaram sie zrobic jesli beda potrzebne...czym dłuzej odpocznie to tym dluzej pozniej bedzie dzialac jakis czas...

na plytce widze 2 rezystory jeden rezonator 4.00MG i dwa chipsety ktore wygladajaa jak pajak... jeden mniejszy drugi wiekszy...

Prosze o pomoc

0 0