Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP K8600dn reset do ustawień fabrycznych.

05 Paź 2011 11:26 4059 6
 • Poziom 9  
  Witam

  Problem jest tego typu, że kupiłem te urządzenie jako używane i chciałbym sobie po swojemu skonfigurować sieć, ale poprzedni właściciel załozył hasło i gdy wpiszę w przeglądarkę ip drukarki to muszę podać nazwę użytkownika i hasło żeby cokolwiek zmienić.
  Szukałem w necie i dzwoniłem nawet do hp, ale niestety hp nie chce/nie zna procedury resetu, a w necie nic nie ma na ten temat.
  Mógłby mi ktoś napisać jak zrobić w tej drukarce rest do ustawień fabrycznych lub pozbyć się tego hasła.
 • Poziom 27  
  Lenistwo !!!

  W menu drukarki powinna być opcja przywracania ustawień fabrycznych.
  A tu link do podobnego tematu
  Link
 • Poziom 9  
  Przeglądałem ten temat.

  Generalnie rzecz biorąc moja drukarka to OfficeJet K8600 dn i ona nie ma menu, nie ma wyświetlacza, ani nic w tym stylu. Jedyna możliwość konfiguracji to właśnie za pomocą przeglądarki. A kluczowy obrazek w tamtym temacie wygasł i niestety czuje się jakby mi ktoś ostatnią kartkę wyrwał z książki. Uwierz, że jakby to było takie proste to bym sobie sam z tym poradził. Żeby nie było wątpliwości to moja drukarka ma tylko przyciski Power, Wznów i Anuluj.
 • Poziom 9  
  Niestety nie znalazłem tam nic co mogłoby mi w jakikolwiek sposób pomóc.
  Nie zna nikt procedury twardego resetu typu przytrzymaj przycisk ten a drugi nacisnij osiem razy, pamiętam, że starsze hp-ki miały takie coś.
 • Poziom 17  
  A może skorzystaj z oprogramowania do drukarek firmy HP i będzie po krzyku, drukarka posiada usb 2.0 więc jaki problem.
 • Poziom 9  
  Jak zainstaluje drukarkę po usb to jak wejde w toolboxa i chce skonfigurować sieć, to wywala mi, że nie można ustawić sieci ponieważ te urządzenie nie zostało skonfigurowane to pracy w sieci.
  Jeżeli masz na myśli instalacje drukarki na stałe za pomocą kabla usb to odpada, ponieważ specjalnie wybałem ten model ze względu na to, że jest A3 i posiada możliwość pracy w sieci LAN.