Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dolpima PS 390 - odpala i po sekundzie gaśnie

05 Paź 2011 11:35 5968 8
  • Poziom 8  
    Witam. Jak w temacie Dolpima ps390 odpali i choć dodam szybko gazu to gaśnie i nie odpali w ogóle aż do urwania sznurka... A z tydzień temu czyściłem gaźnik i było wszystko ok, skończyła się paliwo i wlałem nowe i już nie odpaliła w ogóle. Teraz założyłem drugi gaźnik i to samo zapali i gaśnie, wężyk zmieniałem i nie pomogło. regulowałem gaźnik no niestety nic nie pomaga...
  • Poziom 27  
    do sprawdzenia świeca, uszczelniacze wału, łącznik gaznika, przewód impulsowy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Nowa świeca nie pomogła, jest tylko jeden wężyk od zbiornika do gaźnika. Jak chyba uszczelniacze by padły, to nie odpaliła by?
  • Poziom 8  
    Jeszcze nie patrzyłem co z świeca i iskrą jak odpalę, dzisiaj zobaczę. Regulacja gaźnika dokręciłem śrubki L i H i później odkręciłem o 1 obrót.

Dodano po 2 [godziny] 39 [minuty]:

Spróbowałem odpalić i za drugim razem odpaliła i zgasła. Świeca jest lekko mokra a iskra jest jak odkręcę świecę. Ustawiłem gaźnik tak jak w instrukcji L 3/4 a H na 1 obrót. Świeca nowa ISKRA FS75C
  • Poziom 27  
    Ustaw L na 1,5 obrotu a H na 1 1/4, napewno odpali. Póżniej rozgrzej silnik i wkręcaj L az zacznie nie równo pracować, cofnij o 1/4 i słuchaj jak pracuje, jeśli bedzie nadal przygasać cofnij ciut jeszcze. A H ustaw wtedy na 1 obrót i sprawdz czy płynnie wkręca sie na obroty.
    Dokładniej tylko z miernikiem obrotów sie da.

Proszę poprawić błędy. R T.
  • Poziom 8  
    Zawor nie, a ten drugi gaznik co teraz jest wlozony to byl z dobrej pily tylko sie zatarła i chodzil do konca. Jeszcze sprobuje jak piszesz ustawienie gaznika i napisze jutro. Mogło cewke szkal trafić?

Proszę poprawić błędy. R T.