Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mio Moov 200 N177 przestała łapać satelity mam płytę z N206 i hot air

05 Paź 2011 14:50 2619 4
  • Poziom 2  
    moje Mio Moov 200 N177 podczas jazdy straciło zasięg GPS i do dnia dzisiejszego nie wykrywa satelit ani na oryginalnej mapie Mio jak i na automapie! Posiadam drugą płytę z Mio Moov, 200 N206 która jest po upadku i zastanawiam się czy przy pomocy wskazówek i hot air dałbym radę sobie to zrobić? Dodaję zdjęcia obu płyt i proszę o pomoc może razem uda nam się naprwić :D

Mio Moov 200 N177 przestała łapać satelity mam płytę z N206 i hot air Mio Moov 200 N177 przestała łapać satelity mam płytę z N206 i hot air
  • Poziom 38  
    Nie podales Kolego co "chcesz sobie zrobic" ? Kuku jakies, czy konkretne zalozenia masz? Jesli masz, przedstaw je jezykiem technicznym. To Forum techniczne.

Na pierwszy rzut oka widac, ze plytki sa calkowicie inne, maja takze inne podzespoly. Podlacz sprawny ekran do drugiej plytki, jesli zadziala, to masz szczescie. Ale zadzialac nie musi - inne drivery do LCD byc moga.

Plytki maja inne podzespoly. Tak jak fiat Brava Diesel i Benzyna. Myslisz ze oba pojada na ropie? SPRECYZUJ zalozenia i pytanie.

Sprawdz rezonator (kwarc). Mozesz przelutowac sama antene. Sprawdz zasilanie modulu anteny i okolic..
  • Poziom 2  
    Hmm chciałby przywrócić sygnał GPS w modelu, N177 bo N206 nie daje oznak życia raczej bardziej nadaje się na dawcę!!!
    Miałem nadzieje ze ktoś miał podobny problem i napisze mi ze np.”w górnym prawym rogu jest układzik o symbolach wymienisz i będzie śmigać?? Potrafię się posługiwać hot air, ale jeśli chodzi o język techniczny to wiem, co to kondensatr, dioga, BGA i na tym raczej kończy się moja wiedza :D
    Co do tej pory nie przeszkadzało mi w naprawiani u telefonów przy pomocy kolegów z fora: D?
  • Poziom 2  
    Okazało się, że nie było przejścia z anteny, padła ścieżka! wystarczyło wlutować 3mn drucika: D Dziękuję za pomoc

Mio Moov 200 N177 przestała łapać satelity mam płytę z N206 i hot air
  • Poziom 38  
    No i na szczescie dostales konkretna porade i pomoglo podlutowanie anteny :)

..chociaz Forum jako podstawowe zrodlo umiejetnosci serwisowych to nie jest najlepszy pomysl :)
    Wiedza wlasna jest tu potrzebna przede wszystkim, by chociazby wiedziec jak sprawdzic rezonator kwarcowy - nie mowiac o tym, dlaczego tam zostal wlutowany - i jakie objawy moze dawac jego uszkodzenie ;) Takze w komorce.