Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GOCLEVER 500 PLUS HD - po formatowaniu, pamięć stała się niewidoczna

05 Oct 2011 16:29 2771 6
  • Level 10  
    Próbowałem sformatować pamięć ROM [ 256MB ] w nawigacji przewodem podpiętym do komputera, przez parę sekund formatował ją i po paru sekundach wyskoczył napis że formatowanie nie może być ukończone.
    Po odpaleniu nawigacji pamięć już nie jest widoczna w nawigacji, komputer nie może jej sformatować. Moje pytanie czym mogę sformatować Pamięć ROM?
    Z góry dziękuje za pomoc.
  • Level 43  
    piotr_ch wrote:
    Próbowałem sformatować pamięć ROM [ 256MB ] w nawigacji przewodem podpiętym do komputera, przez parę sekund formatował ją i po paru sekundach wyskoczył napis że formatowanie nie może być ukończone.
    Po odpaleniu nawigacji pamięć już nie jest widoczna w nawigacji, komputer nie może jej sformatować. Moje pytanie czym mogę sformatować Pamięć ROM?
    Z góry dziękuje za pomoc.

Pamięci ROM nie da się formatować, Sama nazwa na to wskazuje :)
  • Level 10  
    To znaczy że nie da się tego problemu już naprawić?
  • Level 39  
    Da się naprawić jak napiszesz do serwisu i udostępnią Ci firmware do tego modelu - ewentualnie pasuje od 5066 FMBTHD. Zanim jednak skontaktujesz się z serwisem spróbuj użyć programu HDD GURU Hard Disk Low Level Format - nieraz stawiałem nim nawigacje, których Windows nie był w stanie sformatować.
  • Level 10  
    koala106

Dodano po 1 [minuty]:

koala106 Pobrałem ten program ale nie widzi tej pamięci ROM
  • Level 10  
    Niestety ale nie widzi.