Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rozkodowany pilot do bramy bft mitto

05 Oct 2011 17:02 11345 8
  • Level 11  
    Proszę o pomoc.
    Mam rozkodowany pilot bft do bramy.
    Znalazłam na forum już temat z tym samym kłopotem, spróbowałam sposób podany jako rozwiązanie, ale u mnie to nie działa.
    Mój pilot jest taki jajowaty, ma tylko dwa guziki z przodu, żadnych w tyłu.
    Z tyłu ma tylko jeden otwór, taki jakby zespolony z 5 dziurek, w środku też nie ma żadnych guzików, przełączników.
    Dlatego sposób podany przez jednego użytkownika u mnie nie zadziałał.
    Centralka prawdopodobnie nazywa się MIZAR, a siłownik to DEIMOS, a pilot wygląda tak:
    Rozkodowany pilot do bramy bft mitto
    Proszę o pomoc.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 15  
    Skoro nie masz z tyłu pilota przycisku P1 do programowania to zamiast niego wciskasz równocześnie 2 przyciski z przodu pilota (nowsza wersja pilota) a dalej tak jak w instrukcji.
  • Level 9  
    Witam Mam problem ponieważ, przestał mi działać pilot do bramy.
    Pilot BFT Mitto
    Przycisk 1 garaż
    Przycisk 2 Brama

mam dwa takie piloty, jeden działa a drugi nie (bateria wymieniałem). Chcę kupić nowy pilot ale nie mam pojęcia jak mam to zaprogramować i jak to obsługiwać . Rozpoznaje ktoś co to za centralka ??

Rozkodowany pilot do bramy bft mitto Rozkodowany pilot do bramy bft mitto Rozkodowany pilot do bramy bft mitto Rozkodowany pilot do bramy bft mitto

pilot wygląda tak:
    Link

Z góry dziękuję za pomoc
  • Level 9  
    Dzięki . Mniej więcej wiem o co chodzi ale dla upewnienia się instrukcja kodowania znajduje się na stronie 22 ??