Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka BOSCH SMV50E10EU

05 Paź 2011 17:40 2306 4
  • Poziom 11  
    Witam,

Mam pytanko do znawców zmywarek. Otóż od czasu jak się skończyła gwarancja na moja zmywarkę zaczęła ona wydawać dosyć głośne odgłosy. Wydaje mi się że pojawiają się one w czasie prania jak wypuszczana jest woda. Na 100% prawie zawsze ten odgłos występuje na końcu prania. Chwilę przed tym jak zmywarka wyda sygnał że jest koniec prania wypuszcza chyba wodę (albo coś innego robi) i wtedy właśnie są te odgłosy. Co to może być?
  • Poziom 23  
    Witam do sprawdzenia pompa spustowa (obca ciało) lub do wymiany powodzenia
  • Poziom 11  
    A jakaś podpowiedz jak się do niej dostać? W instrukcji jest ze od środka się coś podważa i się ja tam wyciąga ale u mnie tak nie ma. Trzeba od spodu się dostawać? Dodam ze wczoraj chodziła cicho bez tego hałasu.
  • Specjalista AGD
    pieczka napisał:
    W instrukcji jest ze od środka się coś podważa i się ja tam wyciąga ale u mnie tak nie ma.

No to jak jest? Przejrzałem wszystkie, chyba z 10 instrukcji, od każdej wersji tego typu zmywarki i w każdej instrukcji jest mowa o łyżeczce, kliknięciu itd. Podaj jaka to wersja urządzenia (łamane po EU) i może umieść zdjęcie komory filtrów.
  • Poziom 11  
    EU/04

no właśnie tez mam w instrukcji wersje z łyżeczką a w środku nie ma tego zatrzasku do podważenia.