Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie radio MP3 kupić? Do odtwarzania CD/mp3 w samochodzie.

Piottrek1 01 Gru 2004 23:05 1212 3
  • #1 01 Gru 2004 23:05
    Piottrek1
    Poziom 2  

Witam,

Jakie radio polecicie do odtwarzania cd/mp3 w samochodzie? Będe wdzięczny za opinie na temat sprzętu firmy Pioneer!
    Chciałbym dokonać zakupu właśnie jednego z modeli tej firmy.
    Granica cenowa 700 PLN.
    PZDR!@
    założyłeś juz identyczny temat został przeniesiony do działu Co gdzie kupić <zdzich42> zamykam

• #2 01 Gru 2004 23:29
    Rogal1
    Poziom 10  

Dałbym sobie spokuj z firmą piiiiooonieeeer bo radia tej firmy ze średniej półki cenowej grają żałosnie. A do tego jakość odtwarznej muzyki i sam format mp3 budzi we mnie nagły atak smiechu a nastepnie długi okres stagnacji. Poprostu MP3 to sie nadaje ale do discman`a. Qp sobie naprzykład jakąś używaną alpine, clariona na allegro i bedziesz bardzo zadowolony. O mp3 zapomnij nagraj kilka płytek z oryginałów zachwycisz się jakością...

• #3 02 Gru 2004 21:32
    c280
    Poziom 27  

dlaczego tak szkalujesz pioniera.mp5500 gra dosyć dobrze .jeśli ktoś ma 700 zł na sprzęt (nowy) to nie ma co wymagać .lepsze to niż kupno red stara za 399 zł( nowego) z allegro .

• #4 02 Gru 2004 23:50
    iNTELL
    Poziom 30  

Polecam Pioneer DEH-P5500MP, mam to radio na stole właśnie i sam jestem zaskoczony tym jak gra. A co do alpine to fakt, stare modele grają nieźle, ale nowe to już nie to, a to co się tam dzieje w torze audio to porażka całkowita. O Clarionach się nie bedę wypowiadał, nie będę sobie wrogów robił ...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME