Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Materiały do autoalarmów. Opisy systemów lub wykorzystywanych czujników.

06 Paź 2011 21:57 2418 8
 • Poziom 19  
  Witam.
  Jestem studentem i szukam materiałów do pracy na temat alarmów samochodowych. Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje książki, artykuły, ciekawe linki, opisy systemów lub wykorzystywanych czujników to bardzo bym prosił o odpowiedź.

  Za odpowiedzi z góry dziękuję
 • OptexOptex
 • OptexOptex
 • Poziom 19  
  A jakieś czasopisma lub artykuły na ten temat ktoś zna lub posiada??
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Przejrzyj sobie instrukcje montażu i ofertę w sklepach. Wywnioskujesz z tego wiele, jeśli chodzi o sposób podłączania urządzeń i potrzebne im do pracy sygnały.
  W czasopismach elektronicznych i kitach do montażu znajdziesz czasem proste autoalarmy do samodzielnego montażu, ale to żadne rewelacje. Natomiast schematów alarmów raczej nie znajdziesz. To wewnętrzna dokumentacja firm je produkujących i jest z oczywistych względów mocno chroniona.
  Chodzi ci o zasadę działania systemów alarmowych, ich rozwój, inne?
 • Poziom 19  
  Mam opisać ogólną charakterystyke alarmów samochodowych jakie stosuje się rozwiązania jak działają z czego się składają ale z tym to mam nadzieję że sobie jakoś poradzę.

  Muszę wykonać jeszcze przegląd rynku alarmów i tu jest moja największa prośba o podanie jakichś dobrych firm czy typów alarmów a nie jakiejś taniej chińszczyzny bo jak się zdążyłem zorientować to rynek jest szeroki i trudno mi się w tym połapać.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Krajowe: SEO, Proxima, AMT.
  Zagraniczne: META.
  I cała rzesza innych alarmów. Przejrzyj spis alarmów na forum.
  Do tego przegląd stron takich jak: AMT-Alarmy, Conda, Proxima i wielu podobnych.
 • Poziom 15  
  Ja jeszcze dodam od siebie, że niezła polska firma to Digital Systems i ich autoalarmy Tytan, bardzo ciekawe opcje itd... Pozdrawiam
 • Poziom 27  
  Fajne Alarmy są też Firmy "Code perfect " Szczególnie z centralkami GN5 i E50 dużo funkcji , mało awaryjne. Model E50 o którym wspomniałem ma właśnie wbudowany np moduł zamka centralnego możesz sobie ustawić przykładowo dowolne sterownie zamkiem centralnym w zależności od potrzeby, i cała masa innych funkcji. Wspomniane tu przez poprzednika alarmy z Digital System ,SEO Perfect,też bardzo fajne. Pozdrawiam .
 • Poziom 19  
  A czy dysponuje ktoś może czasopismem "Systemy Alarmowe". Interesuje mnie konkretnie numer 2/98 – Immobilisery bezobsługowe i ich przyszłość.