Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

N8 wersja chińska - zmiana oprogramowania

1mario 07 Paź 2011 08:24 4609 13
  • #1 07 Paź 2011 08:24
    1mario
    Poziom 2  

Witam kupiłem N8 dualsim - chińczyka, wcześniej oglądałem filmiki o nim i gut. Ale gdy go dostałem to porażka nie ma 1/100 softu która jest w filmikach youtube. Więc moje pytanie czy moją N8 mozna doprowadzić do tego stanu i za ile?
    Link
    Moja N8 ma karty SIM wkładane z góry -HDMI i z boku, bez wyciagania baterii, którą zresztą nie wiem jak wyjąć. Na razie tego nie potrzebuję.

0 13
  • Arrow Multisolution Day
  • #3 07 Paź 2011 17:42
    1mario
    Poziom 2  

Czyli mogę zainstalować taki soft jak na filmiku? I czy to jest Symbian czy jakiś chiński soft?

0
  • Arrow Multisolution Day
  • #4 07 Paź 2011 22:16
    Gregyyy
    Poziom 17  

W podróbkach nigdy nie ma takiego oprogramowania jak w telefonie oryginalnym. Twój soft to nie symbian ani android lecz imitacja tego systemu. Obsługuję pewnie z marną jakością Javę MIDP2.0 i to wszystko co możesz do niego zainstalować.
    Wątpię także w to że w serwisie postawią ci nowy soft. Raczej nie będą nawet wiedzieli skąd go wziąć jeśli gdziekolwiek jest.

0
  • Pomocny post
    #5 07 Paź 2011 23:32
    gsm-tech
    Poziom 23  

Gregyyy napisał:
    Wątpię także w to że w serwisie postawią ci nowy soft. Raczej nie będą nawet wiedzieli skąd go wziąć jeśli gdziekolwiek jest.

Tu się kolega akurat myli można wgrać bez problemu nowy firmware do praktycznie każdego telefonu China Miracle pozatym mogę wgrać spolszczenie i każdy inny język , zmienić wygląd menu itp , jak potrzeba zapraszam .

1mario napisał:

Więc moje pytanie czy moją N8 mozna doprowadzić do tego stanu i za ile?

Na filmiku masz całkiem inny model N8 clone , teoretycznie jesli twoja N8 clone jest na takich samych MCU to można próbować wgrać ten soft ale szanse ze zadziala są raczej niewielkie . Widzę ze jesteś z Lublina podejdz do mnie do komisu to zobaczymy co da się z tym zrobić .

0
  • #6 13 Paź 2011 15:26
    El_Matador
    Poziom 2  

Witam ! Również posiadam ten telefon , czy to nie zbieg okoliczności? Zamawiałem z Allegro owy telefon , i tez chętnie bym zmienił ten system a wiem że na 100% sie da chociażby podmieniają parę pliczków systemowych , proszę o pomoc.

0
  • #7 13 Paź 2011 16:24
    saperx
    Poziom 25  

Gregyyy napisał:
    W podróbkach nigdy nie ma takiego oprogramowania jak w telefonie oryginalnym. Twój soft to nie symbian ani android lecz imitacja tego systemu.

Tu sie nie zgodze bo ostatnio naprawiałem chińską wersja tabletu ktora miała na pokładzie w pełni funkcjonalnego androida 2.3.

0
  • #8 13 Paź 2011 16:28
    gomezf1
    Spec od GSM

saperx napisał:
    Tu sie nie zgodze bo ostatnio naprawiałem chińską wersja tabletu ktora miała na pokładzie w pełni funkcjonalnego androida 2.3.

Spec od GSM a głupoty pisze :) Bez urazy, ale mowa jest o PODRÓBKACH, czyli podszywaniu się pod taką firmę jak Nokia. Tabletów i urządzeń które korzystają z systemu jest od groma i nic w tym dziwnego. Świadczy to tylko jak bardzo elastycznym i dopasowywującym sestemem jest właśnie android.

Idąc tym tokiem myślenia mozna by powiedzieć o komputerach "składakach" że są "podróbkami" Dell-a, Lenovo, HP itp?

0
  • #9 13 Paź 2011 16:40
    El_Matador
    Poziom 2  

Dowiem sie czy istnieje podmienienie systemu jakkolwiek?

0
  • #10 13 Paź 2011 16:46
    saperx
    Poziom 25  

Nie dowartościowuj się tak.

Tablet wykonany na wzór galaxy tab wg mnie jest podróbka.

Ale ok mam tylko status spec od gsm wiec pisze głupoty.

Niech będzie twoja racja nie bierzmy w ogóle pod uwagę tego ze nie miałeś tego w rękach ani nawet nie widziałeś tego urządzenia na oczy, bez urazy.

0
  • #11 13 Paź 2011 16:54
    El_Matador
    Poziom 2  

Możemy mówić O TELEFONIE ?

0
  • #12 13 Paź 2011 17:02
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda

El_Matador napisał:
    Możemy mówić O TELEFONIE ?

A czy kolega czyta dokladnie caly temat ??

0
  • #13 14 Paź 2011 09:50
    gomezf1
    Spec od GSM

El_Matador napisał:
    Dowiem sie czy istnieje podmienienie systemu jakkolwiek?

Nie, bo to tylko oprogramowanie pod dany chipset w twojej PODRÓBCE

saperx napisał:
    Nie dowartościowuj się tak.

Tablet wykonany na wzór galaxy tab wg mnie jest podróbka.

Ale ok mam tylko status spec od gsm wiec pisze głupoty.

Niech będzie twoja racja nie bierzmy w ogóle pod uwagę tego ze nie miałeś tego w rękach ani nawet nie widziałeś tego urządzenia na oczy, bez urazy.

Proponuję czytać po raz kolejny ze zrozumieniem. A jeżeli kolega nie rozróżnia znaczenia słowa PODRÓBKA to zapraszam do słownika wyrazów bliskoznacznych.

0
  • #14 14 Paź 2011 11:18
    El_Matador
    Poziom 2  

A sa jakies motywy , bądz podmiana dźwięków systemu? Czy jakiekolwiek aplikacje?

0