Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ciężko pali Renault Laguna I 1,8 8V

wojtaspiotrek 07 Oct 2011 20:19 5358 9
    wojtaspiotrek
    Level 9  
    Witam.
    Mam problem z odpaleniem Reni na benzynie. Po dłuższym postoju (ok 8h lub więcej).
    Po kilku próbach kręcenia w końcu chwyci. Wstępnie wyglądało to na słabą pompkę paliwową więc wymieniłem ale nie wiele pomogło.
    Jak postoi dłużej to tak jakby schodziło ciśnienie z układu i po kilku próbach pompka poda paliwo i złapie.
    Może ktoś miał coś podobnego lub jakoś może pomóc bym był bardzo wdzięczny! Dzięki.
    wojtaspiotrek
    Level 9  
    Tak ma LPG. Ale nigdy nie miałem problemów palił na benzynie a jak się zagrzał przełącza się na gaz.
    karwa1993
    Level 10  
    a spróbuj przy pompce zamontować zaworek zwrotny żeby paliwo nie schodziło
    miler80
    Level 34  
    To jak zgasisz zakręć butlę gazową w bagażniku i po kilku godzinch nie odkręcając nadal butli zapal samochód i powiedz czy był problem z paleniem na Pb się rozwiązał.
    wojtaspiotrek
    Level 9  
    A przepraszam zapomniał wspomnieć ze z dodatkowym zaworem zarówno przy zbiorniku jak i przy listwie wtryskowej już próbowałem nic nie dało. Dzisiaj wieczorem spróbuje z tym zbiornikiem LPG. Dzięki...
    dee_jay9
    Level 2  
    wojtaspiotrek wrote:
    Witam.
    Mam problem z odpaleniem Reni na benzynie. Po dłuższym postoju (ok 8h lub więcej).
    Po kilku próbach kręcenia w końcu chwyci. Wstępnie wyglądało to na słabą pompkę paliwową więc wymieniłem ale nie wiele pomogło.
    Jak postoi dłużej to tak jakby schodziło ciśnienie z układu i po kilku próbach pompka poda paliwo i złapie.
    Może ktoś miał coś podobnego lub jakoś może pomóc bym był bardzo wdzięczny! Dzięki.

Witam. Ja mam dokładnie ten sam problem w swojej lali (1,8 8v B+LPG) co kolega i też próbowałem już z tymi zaworkami powrotu ale nie pomogło. Spróbuje z zakręceniem butli LPG jak radzi kolega.
    wojtaspiotrek
    Level 9  
    Niestety nie ma znacznej różnicy po zakręceniu LPG. Jestem otwarty na dalsze propozycje. Dziękuję...
    jnexe
    Level 9  
    Mam ten sam problem. Na zimnego nie chce odpalic, musze krecic baaardzo dlugo az w koncu zalapie. Jak sie zagrzeje to pozniej pali na dotyk. Pomozcie bo nie mam juz sil do Niej ;/
    tweeti
    Level 1  
    Prawdopodobnie winny jest czujnik temperatury płynu (ten w głowicy) odpowiedzialny za skład mieszanki