Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie potrafię uruchomić drukarki hp p1100 na hp pavilion dv9000 vista (EWS?)

08 Paź 2011 00:41 3201 6
  • Poziom 10  
    Dzień dobry.
    Problem następujący:
    Drukarka nie drukuje chociaż widać ją w panelu sterowania.
    Podczas instalacji pojawia się problem, że nie może zainstalować ews ( z tego co szukałem to ews nie dotyczy tej drukarki, przynajmniej nie ma sterowników). po dłuższym czasie jest napisane, że instalacja zakończona ale po chwili wyświetla się komunikat że instalacja nie została ukończona pomyśle...
    Drukarka drukuje tylko do zrestartowania laptopa, po restarcie drukarka nic nie drukuje.
    Na drugim laptopie (asus na xp) drukarka działa wzorcowo...
    Proszę o pomoc w miarę szybką.
    Dzięki
  • Poziom 13  
    Sterowniki instalowałeś z płytki? Może spróbuj je usunąć, pobrać i zainstalować te ze strony producenta, odpowiednie dla Twojego systemu (Vista 32 lub 64bit).
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Próbowałem i tak i tak... zawsze to samo...
    Jeszcze raz opis, proszę o pomoc, lub wskazówkę gdzie mogę "zobaczyć" błąd, bo już nie mogę...
    Sterowniki instalowane z płyty i po usunięciu program instalacyjny z strony producenta, w trakcie instalacji (program instalacyjny hp) pojawia się informacja że system (vista) instaluje sterowniki do urządzenia (podwójna instalacja ??) po chwili vista informuje o braku sterowników do ews (co to jest? coś do drukarki by działa sama w sieci? tylko na ..... skoro jest to na usb??) kończy instalację vista a po chwili program instalacyjny hp wywala że nie zainstalował poprawnie drukarki...
    do zrestartowania laptopa można drukować po restarcie już nie (widzi drukarkę ale jak coś daje do wydruku to pojawia się błąd nie może wydrukować.

Dodano po 1 [godziny] 1 [minuty]:

dobrze ciąg dalszy chodzi dokładnie o hp ews (p1100 usb ews device driver) nie chce mi się to zainstalować mimo wszelakich prób...
    A bez tego nie da się drukować?
    proszę o sugestie wszelakie... dzięki
  • Spec od drukarek
    Czy chodzi o HP Photosmart p1100?
  • Poziom 10  
    laserjet p1102
    na xp śmiga aż miło (instalacja na xp 0 problemów)
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Odinstaluj a potem zainstaluj na nowo oprogramowanie i sterowniki przy wyłączonym antywirusie oraz zaporze.
  • Poziom 10  
    To było to!
    Po odinstalowaniu drukarki w wyłączeniu antywirusowego i natyspywarego i windowskiego defendera i ponownym zainstalowaniu drukarka śmiga.
    Co prawda ews nadal nie zainstalowany ale grunt, że żonka może drukować.
    Browar!!! Dla tego Pana:)