Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia e66 - nie czyta kart pamięci (niezgodny klucz niemożna użyć karty pamięci)

08 Paź 2011 14:12 2439 1
  • Poziom 1  
    Witam. Posiadam Nokię e66 pewnego razu gdy wszedłem w odtwarzacz muzyki nie znaleziono żadnych utworów, postanowiłem ponownie włożyć kartę pamięci, po tym zabiegu pojawił się komunikat: Szyfrowanie pamięci: "niezgodny klucz nie można użyć karty pamięci" Wcześniej coś takiego się nie miało miejsca, próbowałem z 2 kartami pamięci(przy formacie karty w e66 telefon po się resetował, natomiast po wejściu w "Pamięć" pojawiał się komunikat karta pamięci uszkodzona) i jest ten sam efekt, przywracałem również ustawienia fabryczne, oraz wymieniłem w telefonie taśmę sim + kart pamięci(na oryginalną) niestety to samo. Proszę o radę co może być uszkodzone. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
    PS: Czy może pomóc aktualizacja oprogramowania poprzez NSU, dodam że nie sprawdzałem tej opcji ponieważ nie posiadam kabla USB.
  • Poziom 19  
    Soft Ci nie pomoże. Do wymiany mały czarny układ nieopodal złącza systemowego adaptera SIM i karty pamięci.

Dokładnie to układ N3200